اخبار

کامیاران

سرپرست فرمانداری کامیاران : با فرهنگ سازی مصداق های امر به معروف و نهی از منکر در جامعه نهادینه شود.

دکتر جمال ارشدی سرپرست فرمانداری کامیاران در جلسه سالانه ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان گفت : باید با فرهنگ سازی مصداق های امر به معروف ونهی از منکر در جامعه نهادینه شود.
سرپرست فرمانداری کامیاران : با فرهنگ سازی مصداق های امر به معروف و نهی از منکر در جامعه نهادینه شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران دکتر جمال ارشدی سرپرست فرمانداری کامیاران در جلسه سالیانه ستاد ستاد امر به معروف ونهی از منکر شهرستان که روز یکشنبه 13 اسفند ماه در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد ، با اشاره به مصداق های بارز امر به معروف ونهی از منکر در جامعه گفت : امر به معروف شامل تمام مواردی است که خداوند بر اجرای امر کرده و نهی از منکر نیز شامل تمام آن چیزهایی است که خداوند آن را نهی کرده است.

وی افزود : امر به معروف ونهی از منکر دارای مصداق های زیادی است که با بازگو کردن فلسفه هر کدام از آن ها زمینه اجرا وگیرایی آن را به خوبی می توان فراهم کرد.

دکترارشدی با اشاره به مباحث دینی و توجه دین به اخلاقیات تصریح کرد : برای انتقال الگوهای درست در جامعه با بهره گیری از تمام بخش های دین و شروع  ازخود ، هویت وارزشهای انسانی و اسلامی را بایستی برجسته کرد.

سرپرست فرمانداری کامیاران تقویت ارزشهای اسلامی را از عوامل تاثیر گذار در پذیریش امر به معروف وکاستن از منکر عنوان و خاطرنشان کرد : با تقویت ارزش های اسلامی در واقع نظام اسلامی را تقویت کرده ایم.

دکتر جمال ارشدی در ادامه گفت : باید با فرهنگ سازی مصداق های امر به معروف ونهی از منکر در جامعه نهادینه شود.

سرپرست فرمانداری شهرستان کامیاران همچنین اظهار کرد : در این راستا لازم است از توان سازمان های غیر دولتی و نهادهای مردمی استفاده و از افراد صاحب نفوذ در نقاط مختلف شهر ورستایی استفاده شود.

دکتر جمال ارشدی سرپرست فرمانداری کامیاران در خاتمه با اشاره به برخی مشکلات ستاد امر به معروف شهرستان گفت : به منظور ایجاد امکانات وساختمان وسایر ملزومات ستاد در شهرستان وتقویت برنامه های امر به معروف ونهی از منکر تلاش خواهد شد ضمن برطرف کردن نقاط ضعف مبلغ 200 میلیون تومان اعتبار در سال 97 به ستاد امر به معروف ونهی از منکر شهرستان اختصاص داده شود.

بازدید [ 974 ]
برچسب ها