اخبار

زنگ مهر ومقاومت در مدارس کامیاران نواخته شد

صبح امروز یکشنبه اول مهر زنگ مهر ومقاومت همزمان باآغاز سال تحصیلی و تقابل آن با هفته دفاع مقدس در مدارس کامیاران نواخته شد ، این مراسم به صورت نمادین در مدرسه دخترانه 17 شهریور با حضور فرماندار شهرستان ، امام جمعه و دیگر مسئولان برگزار شد.
زنگ مهر ومقاومت در مدارس کامیاران نواخته شد

دکتر مسعود الماسی در این مراسم با تبریک آغاز سال تحصیلی و بازگشایی مدارس ، تبریک هفته دفاع مقدس و تسلیت شهادت هموطنان در اقدام تروریستی خوزستان وشهر اهواز گفت : ثمره این خونها وحدت و انسجام ملی است وهر گروهی اقدام به این کار کرده نه تنها حامی مردم نیست بلکه دشمن این مرز و بوم است.

وی در ادامه با اشاره به اهمیت آموزش وپرورش ونقش آن در آینده فرد وجامعه افزود : تنها راه برون رفت از هر انسدادی اصلاح نظام تعلیم و تربیت است.

الماسی تصریح کرد : آینده ما در دست نسل جدید است و برای تربیت این نسل بایستی از تمام ظرفیت ها استفاده کرد.

فرماندار شهرستان کامیاران تنها راه رسیدن به توسعه و آبادانی را توسعه آموزش و پرورش و علم و فناوری دانست واظهار امیدواری کرد : با همت فرهنگیان ومعلمین و همکاری اولیاء این اهم به خوبی میسر شود.

 

در ابتدای این مراسم هادی اله ویسی مدیر آموزش وپرورش شهرستان گفت : در سال تحصیلی جدید 17190 در  ۸۶۰  کلاس و ۱۹۱مدرسه مشغول به تحصیل خواهند شد.

وی افزود : برای پیشرفت وبالندگی نظام آموزشی همکاری اولیا دانش آموزان در زمینه های مختلف از جمله ارتباط کاری ، حضور در جلسات وارائه مشاوره  لازم است.

مدیر آموزش وپرورش کامیاران در خاتمه از معلمان خواست تا به عنوان معلم زندگی عمل کنند و مسیر تعلیم وتربیت و آموزش را وارد رقابت خشک نکنند بلکه مهارت اجتماعی ، مهارت زندگی مسالمت آمیز و حقوق شهروندی را مد نظر داشته باشند.

در ادامه این مراسم توصیه های  لازم توسط سرگرد علی  کولانی رئیس راهنمایی ورانندگی شهرستان در خصوص آموزش فرهنگ ترافیک به کودکان و نوجوانان توسط خانواده ها ارئه شد.

 

در ادامه مراسم زنگ مهر ومقاومت توسط امام جمعه شهرستان به صدا در آمد.

زنگ مهر و مقاومت

بازدید [ 662 ]
برچسب ها