اخبار

کامیاران

رونمایی از دو دستگاه آمبولانس بنز اسپرینتر 315 خریداری شده در کامیاران

ظهر امروز با حضور فرماندار کامیاران و مدیران بهداشت ودرمان شهرستان ، جمعی از مسئولان و کارشناسان حوزه بهداشت ودرمان دو دستگاه آمبولانس با امکانات وتجهیزات لازم رونمایی و تحویل مرکز فوریت های پزشکی اورژانس 115کامیاران شد.
رونمایی از دو دستگاه آمبولانس بنز اسپرینتر 315 خریداری شده در کامیاران

دکتر مسعود الماسی فرماندار کامیاران در مراسم رونمایی از این آمبولانس ها با اشاره به اهمیت فعالیت های اورژانس در کمترین زمان گفت : به زودی 2پایگاه فوریت ها درنقاط مختلف کامیاران که یکی از آنها در منطقه گردشگری پالنگان می باشد دایر خواهد شد.

فرماندار شهرستان کامیاران همچنین اعلام کرد : در آینده نزدیک  یک دستگاه آمبولانس اسپرینتر 315 کمک داربه ناوگان اورژانس 115 کامیاران کامیاران اضافه خواهد شد و براساس وعده های ریاست دانشگاه علوم پزشکی کار مطالعاتی برای راه اندازی اورژانس هوایی بر روی سقف بیمارستان در سال آینده انجام و تلاش خواهد شد اورژانس هوایی نیز بلافاصله بعد از مطالعه در کامیاران راه اندازی شود.

دکتر مسعود الماسی خاطر نشان کرد : شبانه روزی شدن درمانگاه موچش و ارائه خدمات آن به مردم منطقه موچش در 24 ساعت روز اقدام مثبتی بوده است که به همت شبکه بهداتش ودرمان انجام شده است.

سید منصور هاشمی نسب مدیر شبکه بهداشت ودرمان در مراسم رونمایی از این آمبولانس ها گفت : برای خرید و تجهیز این آمبولانس ها در مجموع 4 میلیارد و 500 میلیون تومان هزینه شده است و از مزایای آن دیزلی بودن وداشتن شرایط ها واستانداردهای اروپا در حمل مریض و امکانات است.

  

رونمایی از آمبولانس

بازدید [ 541 ]
برچسب ها