اخبار

کامیاران

روند توسعه و موفقیت شهرستان کامیاران با مشارکت مردم ادامه خواهد داشت

فرماندار شهرستان کامیاران در پیام نوروزی خود با تبریک آغاز سال نو به مردم میهمان نواز و سخت کوش شهرستان کامیاران گفت : روند توسعه و موفقیت این شهرستان با مشارکت مردم تداوم خواهد داشت و این حرکت در سال 98 سریعتر خواهد شد
روند توسعه و موفقیت شهرستان کامیاران با مشارکت مردم ادامه خواهد داشت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران دکتر مسعود الماسی به مناسبت آغاز سال 98 و عید باستانی نوروز پیام تبریکی صادر نموند.

دکتر الماسی در این پیام با تبریک سال نو به مردم سخت کوش و مهمان نواز کامیاران با اشاره به مشارکت و حضورمردم در برنامه های ملی و مذهبی ، جشنواره ها و یادواره های مختلف افزود : مشارکت مردم یکی از شاخص های موفقیت هر شهرستانی است و مشارکت خوب مردم در سال 97 باعث انجام فعالیتهای مطلوبی دربخش های مختلف شد.

وی تصریح کرد : حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن 97 شکست سیاست های دلسرد کننده ابرقدرت جهانی را رقم زد و از سوی مردم کامیاران اعلامی برای پایبندی به آرمان های انقلاب 57 بود.

 دکتر الماسی به خبرهای خوشایند و ناخوشایند سال 97 اشاره کرد و گفت : حرکت های خوبی برای توسعه کامیاران در سال 97 شروع و در سال 98 با تلاش وسرعت بیشتر ادامه خواهد یافت.

وی کاهش بسیاری از آسیب ها از قبیل طلاق ، خودکشی ، اجرای برناهه های فرهنگی ، هنری ، ورزشی و آموزشی و بهره برداری از طرح های مختلف کشاورزی ، بهداشتی وتولیدی ، کلنگ زنی بسیاری از بروژه ها و برداخت تسهیلات اشتغالزایی را از اقدامات مثبت دانست و اظهار امیدواری کرد: با مشارکت بیشتر مردم شاهد تولید ثروت بیشتری برای مردم این شهرستان باشیم.

دکتر الماسی به ظرفیت های فرهنگی ، هنری ، گردشگری و سایر بتانسیل های این شهرستان اشاره کرد و گفت : نشست هایی با سرمایه گذارارن وبرنامه های مختلفی برای حمایت از سرمایه گذاران وجود دارد که در سال 98 امیدواریم عملی شود.

دکتر مسعود الماسی درخاتمه از برگزاری انتخابات مهم مجلس درسال 98 خبر داد و با آرزوی موفقیت برای مردم خوب شهرستان کامیاران اظهار امیدواری کرد : با مشارکت سیاسی مردم مردم این برنامه هم به نحو مطلوبی اجرا وخیر وبر کت آن نصیب شهرستان شود.

بازدید [ 516 ]
برچسب ها