اخبار

کامیاران

روزانه 300 نفر در 10 مرکز اسکان مسافران نوروزی پذیرش می شوند

این مطلب را عطااله فرهادی معاون فرماندار کامیارن در بازدید از ستاد ومراکز اسکان مهمانان نوروزی اعلام کرد
روزانه 300 نفر در 10 مرکز اسکان مسافران نوروزی پذیرش می شوند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران دوشنبه شب 6 فروردین معاون فرماندار کامیاران ودیگر اعضای ستاد اجرایی خدمات سفر از محل ستاد ومراکز پذیرش مهمانان نوروزی بازدید به عمل آوردند.

عطا اله فرهادی در این بازدید ضمن تاکید لازم مبنی بر ارائه خدمات مناسب ودر خور به مسافران گفت : خوشبختانه با سعی وتلاش و همکاری مطلوب اعضای ستاد اجرایی خدمات سفر شاهد ارتقاء سطح خدمات نسبت به سال های گذشته هستیم.

فرهادی اظهار کرد : در سال جاری وبا تو جه به جلسات ونشست های متعدد 10 مرکز اسکان فرهنگی با ظرفیت پذیرش 300نفر در نظر گرفته شده است.

وی در خصوص میزان حضور مهمانان افزود: بر اساس آمارهای موجود شاهد رشد قابل توجه حضور مسافر در سطح شهرستان بوده و براساس آمار روزانه حدود 300 نفر در 10 مرکز فوق  پذیریش می شوند.

فرهادی تصریح کرد : به جز 10 مرکز ستاد اسکان مهمانسراهای ادارات و سالن های ورزشی آماده پذیرش مهمانان می باشند.

معاون فرماندار کامیاران در خصوص روستاها  ومناطق هدف گردشگری خاطر نشان کرد : در روستای تاریخی و باستانی پالنگان به عنوان مهمترین قطب گردشگری شهرستان نیز امکانات لازم برای اسکان مسافران تدارک دیده شده است که می توان به 19 خانه مسافر که زیر نظر میراث فرهنگی وگردشگری اداره می شود اشاره کرد.

عطاء اله فرهادی در خاتمه اظهار امیدواری کرد : با همکاری مطلوب شهروندان و فراهم کردن امکانات مورد نیاز توسط ادارات ذی ربط روز به روز شاهد رشد حضور مسافران و مهمانان در سطح شهرستان باشیم.

بازدید [ 725 ]
برچسب ها