اخبار

کامیاران

راهپیمایی روز جهانی قدس در کامیاران برگزار شد

همزمان با سایر نقاط استان راهپیمایی روز جهانی قدس امروز جمعه 10 خرداد ماه مصادف با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با حضور دکتر فیروزی معاون استاندار کردستان ، دکتر الماسی فرماندار شهرستان و دیگر مسئولان برگزار شد
راهپیمایی روز جهانی قدس در کامیاران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران همزمان با سایر نقاط استان راهپیمایی روز جهانی قدس امروز جمعه 10 خرداد ماه مصادف با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با حضوردکتر فیروزی معاون استاندار کردستان ، دکتر الماسی فرماندار شهرستان کامیاران ، اعضای شورای تامین ، ائمه جمعه و روحانیون ، نیروهای نظامی وانتظامی ، مسئولان وکارکنان ادارات و اقشار مختلف این شهرستان مسئولان برگزار شد.

راهپیمایان با سردادن شعارهای مرگ بر امریکا ومرگ بر اسرائیل ، ضمن نشان دادن نفرت وانزجار خود از استکبار جهانی و حمایت قاطع از فلسطین مظلوم و اعلام بیعت با آرمان های امام راحل ومقام معظم رهبری با پیمودن مسیر در محل چهار راه اصلی تجمع کردند.

دکتر حسین فیروزی معاون استاندار کردستان به عنوان سخنران این مراسم ضمن تقدیر از حضور باشکوه  نیروهای نظامی و انتظامی ، مسئولان وکارکنان ادارات ، اقشار مختلف و مردم شریف شهرستان کامیاران در این مراسم  گفت : امروز همه در لبیک به دعوت مقام معظم رهبری در این راهپیمایی شرکت کرده ایم تا همگام با همه آزادی خواهان و حق طلبان از آرمان فلسطین مظلوم دفاع کنیم.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته توسط سران خائن اعراب مبنی بر از بین بردن آرمان مردم فلسطین قبل از انقلاب اسلامی افزود : شکل گیری انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام راحل ونامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز جهانی قدس توسط آن رهبر بزرگ روح تازه ای به دنیای اسلام داد و مسلمانان را از خواب غفلت بیدار کرد.

دکتر فیروزی اظهار داشت : اگر همان رویه و نقشه استکبارادامه دار بود نابودی مردم فلسطین و اشغال تمام سرزمین های فلسطین رقم می خورد اما دور اندیشی امام باعث زنده نگهداشتن آرمان فلسطین و فراگیر شدن آن ، وحدت وهمگرایی جهان اسلام و بیداری مسلمانان و شکل گیری جبهه مقاومت بر ضد استکبار و ظلم شد.

معاون استاندار کردستان خاطر نشان کرد : امروز هم به سرگردگی استکبار جهانی و آمریکای جهانخوار برنامه ای تحت عنوان معامله قرن در جریان است تا با انجام آن آرمان فلسطین را ذبح وقربانی کنند.

وی ادامه داد : امروز به برکت حضور ایران در صحنه سیاسی جهان اسلام ، تبعیت از رهبری و وجود نیروهای مسلح توانمند ومقتدر جبهه مقاومت در سرزمین های اسلامی بر ضد مستکبرین وظالمین در حال گسترش و فعالیت است و با الهام از آموزه های انقلاب اسلامی مقاومتر از گذشته شده است.

دکتر فیروزی خاطر نشان کرد : ملت مسلمان ایران در کنار سایر آزادی خواهان جهان و جبهه مقاومت اجازه نخواهد داد آرمان فلسطین نابود شود و روز قدس در ایران نمایش شکست معامله قرن خواهد است.

دکتر حسین فیروزی با اشاره به برنامه های خائنانه ای که در جهت نابودی فلسطین در معلامله قرن توسط جنگ طلبان روی کار آمده در آمریکا طراحی شده است گفت : بیداری مسلمانان و همه آزادی خواهان و گسترش مقاومت در جهان مانع تحقق نقشه استکبار خواهد شد واین بیداری یقینا مسلمانان را به سر منزل مقصود خواهد رساند و نابودی و رسوایی را نصیب دشمنان اسلام خواهد کرد.

معاون استاندار کردستان در خاتمه سخنان خود یکبار دیگر با تقدیر از حضور باشکوه مردم در این راهپیمایی گفت : این حضور حماسی مسئولان ودولتمردان را مصمم تر به کار وتلاش بیشتر به منظور حل مشکلات می نماید و یقین داریم با کمک این مردم بزرگ در برابر کفر جهانی پیروز خواهیم شد.

در ادامه مراسم قطعنامه ای در یک مقدمه و 5 بند قرائت ودر خاتمه مراسم پرچم آمریکا واسرائیل به آتش کشیده شد.

گفتنی است مجری گیری این مراسم باشکوه توسط مجتبی باجلانی از فعالان حوزه های سیاسی ، فرهنگی و اجتماعی شهرستان انجام شد.

لازم به ذکر است نظیر چنین مراسمی در بخش موچش با حضور بخشدار و مسئولان این بخش انجام شد.

روز جهانی قدس 98 کامیاران

بازدید [ 475 ]
برچسب ها