اخبار

شهرستان کامیاران

رئیس جدید مخابرات شهرستان کامیاران معرفی شد

در نشستی با حضور دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران ومهندس آزاد حکمت مدیرعامل مخابرات کردستان مهندس بهزاد زارعی به عنوان رئیس جدید مخابرات شهرستان کامیاران معرفی و از زحمات محمد مظفریان تجلیل شد
رئیس جدید مخابرات شهرستان کامیاران معرفی شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران صبح امروز یکشنبه 16 تیر ماه 98 جلسه ای با حضور دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران ، مهندس ازاد حکمت مدیر عامل مخابرات کردستان ، معاون سیاسی و امنیتی فرماندار ، بخشدار مرکزی و معاون شبکه مخابرات کردستان مهندس بهزاد زارعی به عنوان رئیس جدید مخابرات شهرستان کامیاران معرفی و از رحمات محمد مظفریان تقدیر شد.

دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران در این مراسم با اشاره به اینکه مخابرات ابزاری مهم برای توسعه ، بهبود فعالیت درجامعه و گسترش کسب وکارهای نوین می باشد گفت : بالابردن کیفیت وسرعت  اینترنت و ارتباطات در سطح شهرستان کامیاران از مطالباتی است که لازم است مورد توجه قرار گیرد.

وی افزود : در حال حاضر آنتن دهی موبایل ، سرعت و کیفیت اینترنت در تعدادی از روستاها و در بعضی از نقاط شهری رضایت بخش نبوده ونیازمند تقویت است.

دکتر الماسی بیان داشت : شهرستان کامیاران دارای نقاط گردشگری زیادی است که می تواند به واسطه فراهم بودن بسترهای ارتباطی واینترنت قوی مطرح و در معرض معرفی قرار گیرد و ما امیدواریم با همت مسئولان مخابرات شاهد تحقق چنین امری باشیم.

فرماندار شهرستان کامیاران با اشاره به فراهم شدن زیر ساخت های مناسب مخابراتی در شهرستان کامیاران ودر پیش بودن انتخابات در اسفند 98 اظهار امیدواری کرد : از این امکانات فراهم شده به بهترین صورت ممکن که بتواند رضایت عمومی را بدون مشکل ایجاد نماید با حمایت های لازم از سوی مخابرات استان استفاده شود.

در ادامه مهندس آزاد حکمت مدیر عامل مخابرات کردستان گفت : 4600 کیلومتر فیبرنوری در کردستان راه اندازی شده است و در شهرستان کامیاران سطح پوشش فیبر نوری مناطق شهری و روستایی بیش از 95 درصد می باشد.

وی افزود : در حال حاضر استانداردهای لازم و تکنولوژی های استفاده شده در سیستم های مخابراتی ایران با کشورهای پیشرفته برابری می کند و مخابرات استان کردستان به این لحاظ جزو استان های برتر کشور می باشد وتوانسته است زیر ساخت های لازم برای نسل 5 را فراهم نماید.

مهندس حکمت خاطر نشان کرد : با توجه به اینکه تکنولوژی های مخابراتی هر روز تغییر می کند و جدید تر می شود مطالبات این حوزه نیز تمام شدنی نیست بر همین اساس افتخار این مجموعه این است تا در طول شبانه روز با مدیریت مطالبات بتواند بهترین خدمت را به مردم عزیر استان ارائه نماید.

مدیر عامل مخابرات کردستان در خاتمه ضمن قول مساعدت و همکاری لازم جهت حل مشکلات مخابراتی شهرستان در بخش های ارتباطات واینترنت گفت : به زودی FTTH  پیشرفته ترین ، قابل اتکاترین و ایمن‌ترین سرویس ارتباطی دنیا که بسترهای آن فراهم شده است در کامیاران راه اندازی خواهد شد.

معارفه رئیس جدید مخابرات شهرستان کامیاران

بازدید [ 591 ]
برچسب ها