اخبار

کامیاران

دیدار پرسنل فوریتهای پزشکی و115 شهرستان کامیاران با فرماندار

به مناسبت روز فوریتهای پزشکی و 115 پرسنل فوریتها و اورژانس در دیدار با فرماندار شهرستان کامیاران وبا حضور مدیران شبکه بهداشت ، مرکزبهداشت وبیمارستان مورد تجلیل قرار گرفتند
دیدار پرسنل فوریتهای پزشکی و115 شهرستان کامیاران با فرماندار

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران پرسنل فوریتهای پزشکی شهرستان و اورژانس 115 با فرماندار به مناسبت روز فوریتها و 115 در محل فرمانداری دیدار کردند.

فرماندار کامیاران در این دیدار که مدیران شبکه بهداشت ، مرکز بهداشت و بیمارستان نیز حضور داشتند با تبریک این روز و تقدیر از زحمات پرسنل فوریتها و اورزانس گفت : نقش و تلاش شبانه روزی این نیروها در امداد رسانی به شهروندان بر کسی پوشیده نیست.

دکتر مسعود الماسی افزود : به همت دولت تدبیر وامید در اجرای طرح تحول سلامت شاهد اتفاق های خاصی در افزایش امکانات و تعداد پایگاههای فوریتهای پزشکی و اورژانس بوده ایم.

وی بر لزوم اطلاع رسانی خدمات این نیروها و آموزش همگانی در جهت همکاری با این پرسنل وفرهنگسازی پیشگیری وکاهش حوادث  تاکید وتصریح کرد : با توجه به اینکه خطاهای انسانی از مهمترین عامل موثر در وقوع حوادث ناگوار است پیشگیری از بسیاری از اتفاقات تلخ نیز امکان پذیر است.

فرماندار شهرستان کامیاران خدمت به مردم را یک افتخار دانست و اظهار امیدواری کرد : خدمات ارائه شده به مردم بتواند موجب تقویت همبستگی ، فرهنگ عمومی و کاهش مشکلات شود.

سید منصور هاشمی نسب مدیر شبکه بهداشت ودرمان شهرتسان کامیاران در ابتدای این دیدار گفت : فوریتهای پزشکی کامیاران کار خود را از سال 84 شروع و تا کنون توانسته تعداد پایگاههای امداد و نجات شهری وروستایی خود را به 6 پایگاه برساند.

وی افزود : در حال حاضر 32 نفر در این پایگاهها در حال خدمت به شهروندان هستند .

هاشمی نسب اظهار کرد : در 6 ماهه اول سال 98 تعداد 1510 ماموریت توسط این نیروها به انجام رسیده که 735 مورد آن تصادفی بوده و طی این ماموریت ها 1980 نفر توسط اورژانس 115 به بیمارستان اعزام شده اند.

مدیر شبکه بهداشت ودرمان شهرستان کامیاران از آغاز به کار پایگاه پالنگان از مرداد ماه 98 خبر داد و گفت: از بدو فعالیت این پایگاه تاکنون 17 ماموریت شامل 11 مورد تصادف در آن به ثبت رسیده است.

تجلیل از پرسنل فوریتهای پزشکی کامیاران

بازدید [ 269 ]
برچسب ها