اخبار

کامیاران

دیدار محیط بانان شهرستان کامیارن با فرماندار

به مناسبت ولادت حضرت امام رضا(ع) و روز محیط بان ، محیط بانان شاغل در محیط زیست این شهرستان امروز یکشنبه 23 تیر ماه با دکتر الماسی فرماندار دیدار کردند
دیدار محیط بانان شهرستان کامیارن با فرماندار

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران دکتر مسعود الماسی فرماندار این شهرستان در نشست با محیط بانان با تبریک ولادت حضرت امام رضا(ع) و روز محیط بان و تقدیر از زحمات این عزیزان گفت : محیط بانی شغلی جهت حفاظت از محیط زیست متعلق به عموم مردم و آیندگان و با تلاش و زحمتی که مشابه ندارد همراه است.

وی با اشاره به اثرات سوء تخریب محیط زیست و از بین بردن گونه های جانوری و گیاهی بر طبیعت و آینده زندگی بشر بیان داشت :  بر همین اساس ما به عنوان وظیفه انسانی و یک محیط زیستی برنامه های مختلفی برای حفاظت از محیط زیست در شهرستان کامیاران داریم.

دکتر الماسی در خصوص این برنامه ها افزود : ایجاد تصفیه خانه فاضلاب روستایی و شهری و اختصاص اعتبارات مورد نیاز برای همین منظور در سال جاری ، معرفی روستای پاک به عنوان جاذبه گردشگری و تاکید لازم مبنی بر بازیافت زباله بخشی از این اقدامات خواهد بود.

فرماندار شهرستان کامیاران با اشاره به اقدامات مثبت کوهنوردان در جهت حفظ محیط زیست به عنوان یک فرهنگ درست بر لزوم تقویت این فرهنگ و تضعیف فرهنگ های غلط تاکید نمود و اظهار امیدواری کرد : با بسیج و همکاری ادارات ، تلاش محیط بانان و همکاری مردم روز به روز شاهد کاهش تخریب محیط زیست و رونق دوباره این جاذبه های طبیعی باشیم.

در ابتدای این دیدار مهدی رستمی رئیس محیط زیست شهرستان کامیاران گزارشی از اقدامات محیط بانان کامیاران ارائه کرد وخواستار همراهی ادارات و مردم با محیط زیست به منظور حفظ گونه های گیاهی و جانوری شهرستان وجلوگیری از تخریب این منابع ملی شد.     

بازدید [ 298 ]
برچسب ها