اخبار

شهرستان کامیاران

دیدار فرماندار کامیاران با ریاست دادگستری و دادستان شهرستان کامیاران

به مناسبت هفته قوه قضاییه دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران و معاون سیاسی و امنیتی فرماندار با ریاست دادگستری و دادستان این شهرستان دیدار کردند
دیدار فرماندار کامیاران  با ریاست دادگستری و دادستان شهرستان کامیاران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران به مناسبت هفته قوه قضاییه دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان به همراه باتمانی معاون سیاسی وامنیتی ظهر روز چهارشنبه 5 تیر98 با مسعود سعادت رییس دادگستری وعلیرضا جعفری دادستان دیدار کردند.

فرماندار شهرستان کامیاران در این  دیدار با گرامیداشت یاد وخاطره شهید مظلوم آیت الله دکتر بهشتی و یاران شهیدش و تبریک  هفته قوه قضاییه از زحمات و خدمات شایسته ریاست دادگستری ، دادستان ، قضات شریف و کارکنان خدوم و زحمتکش دادگستری تقدیر کرد.

دکتر الماسی گفت : امروز همدلی و تعامل بسیار خوبی بین دستگاه قضایی و سایر ادارات، نهاد‌ها و دستگاه‌های اجرایی وجود دارد که بطور قطع ادامه این روند در تقویت حاکمیت قانون در سطح شهرستان ، شتاب بخشی و تسریع در توسعه و پیشرفت بخش های مختلف بسیار موثر خواهد بود.

در این دیدار سعادت ریاست دادگستری و جعفری دادستان نیز در خصوص موفقیت‌های دستگاه قضا درالکترونیکی کردن خدمات ، بالا رفتن ضریب دسترسی مردم به خدمات قضایی و تکریم مراجعان و تاکید بر تعامل و همکاری بیشتر دستگاه قضایی و سایر ادارات در شهرستان مطالبی را بیان نمودند.

دیدار با مسئولان قضایی تیر98

بازدید [ 700 ]
برچسب ها