اخبار

دیدار فرماندار شهرستان با کارکنان اداره پست کامیاران به مناسبت 17 مهر روز جهانی پست

دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران صبح امروز سه شنبه به مناسبت روز جهانی پست با کارکنان این اداره در کامیاران دیدار واز زحمات آنان تقدیر کرد.
دیدار فرماندار شهرستان با کارکنان اداره پست کامیاران به مناسبت 17 مهر روز جهانی پست

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران صبح امروز سه شنبه به مناسبت روز جهانی پست با کارکنان این اداره در کامیاران دیدار واز زحمات آنان تقدیر کرد.

 

فرماندار شهرستان کامیاران در این دیدار با اشاره به خدمات شرکت پست ونقشی که خدمات ارتباطی می تواند در توسعه ایفاء کند گفت : شبکه پستی ، شبکه عظیمی است که جهان را به هم متصل کرده و بزرگترین شبکه توزیع فیزیکی را ایجاد کرده است.

دکتر مسعود الماسی افزود :  یکی از اهداف تعیین هفدهم مهرماه (نهم اکتبر) به عنوان "روزجهانی پست" آگاهی بخشیدن به افراد جامعه از نقش این نهاد خدمتگزار در زندگی روزمره آنان و سهم آن در توسعه اقتصادی و اجتماعی کشورها است.

وی تصریح کرد : در سالی که توسط مقام معظم رهبری به نام سال حمایت از کالای ایرانی  نامگذاری گردیده است شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران نیز حرکت به سوی استفاده و برخورداری از فناوری‌های روز و ارائه خدمات متنوع را از اهداف مهم خود تلقی کرده است و به عنوان گسترده‌ترین شبکه ارتباطات فیزیکی در کشور با عرضه خدمات مختلف پستی متکی بر فناوری‌های نوین ارتباطی، موفق شده‌است متناسب با نیازهای جامعه ، به بهترین نحو خدمات عمومی را گسترش دهد. وبا رشد فناوری در حوزه های مختلف و گرایش مردم به خرید های اینترنتی شرکت پست اقدام مناسبی در توزیع کالای ایرانی داشته است.

دکتر الماسی اظهار داشت : بی‌تردید پیشرفت کنونی شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران مرهون جدیت، مسئولیت‌پذیری و تعهد کارکنان صدیق این مجموعه است که هر ناممکنی را ممکن می‌سازند و با ارائه خدمات متنوع، روزآمد و فراگیر و بهره‌مندی تمامی اقشار جامعه از آن به یکی از مردمی‌ترین سازمان‌های ارتباطی کشور تبدیل گشته و دلیلی روشن بر حضور موثر، توانمند و باکیفیت پست در عرصه تعاملات اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی کشور است.

فرماندار شهرستان کامیاران در خاتمه  با تبریک فرارسیدن هفدهم مهر ماه، روز جهانی پست برای کارکنان خدوم پست به ویژه کارکنان این دستگاه در شهرستان کامیاران  سلامت، سعادت و سرافرازی همراه با موفقیت آرزو نمود و از زحمات آنان تقدیر کرد.

در این دیدار مجتبی قیاسی رئیس پست شهرستان کامیاران گزارشی از اقدامات این اداره در کامیاران و نقشی که در خصوصی سازی فعالیت ها داشته است ارائه کرد.

دیدار با کارکنان پست

بازدید [ 674 ]
برچسب ها