اخبار

کامیاران

دکتر الماسی فرماندار کامیاران آغاز چهل سالگی انقلاب را تبریک گفت

دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران با صدور پیامی فرا رسیدن ایام ا... دهه مبارک فجر و چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران را تبریک گفت
دکتر الماسی فرماندار کامیاران آغاز چهل سالگی انقلاب را تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران متن پیام تبریک فرماندار کامیاران به مناسبت فرارسیدن دهه مبارک فجر و چهل سالگی انقلاب به شرح ذیل می باشد.

بسمه تعالی

بهمن‌ماه هر سال یادآور شکوه ، عظمت ، شور و شعور انقلابی مردمی است که دراوج ظلم واستبداد با تکیه بر ایمان ، اعتقاد وپیروی از  رهبری امام (ره) به پا خواستند تا استقلال ، آزادی و جمهوری اسلامی را برای سرزمین خود به ارمغان بیاورند ، دهه مبارک فجر و پیروزی انقلاب ، دهه به ثمر نشستن خون های ریخته شده در راه حق ، عدالت و دهه دست یافتن به آرزوهای ملتی است که با خلق حماسه ای ماندگار نام ایران را در تاریخ جاودانه کردند.

چهل سالگلی انقلاب اسلامی را در حالی آغاز می کنیم که شاهد ارائه خدمات بی شمار در اقصی نقاط کشور می باشیم و امروز این خدمات در نقاط مختلف شهرستان کامیاران جاری وساری است .

اکنون که توفیق الهی نصیبمان شده است تا شاهد برگزاری مراسم های چهلمین سالگرد پیروزی حق بر باطل باشیم برخود لازم می دانم به عنوان نماینده دولت اعتدال در این شهرستان ، ایام الله دهه مبارک فجر و ۲۲ بهمن ، سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را به محضر م مردم عزیز ایران اسلامی و به ویژه مردم متدین ، انقلابی و غیور شهرستان کامیاران تبریک وتهنیت عرض نمایم و با آرزوی موفقیت وسربلندی برای همشهریان گرامی از مردم فهیم دعوت می نمایم تا همانند گذشته با حضور ارزشمند خود در مراسم و برنامه های جشن انقلاب و راهپیمایی یوم ا... ۲۲ بهمن، اقتدار، وحدت ملی وهمبستگی  خود را به نمایش بگذارند.

 

مسعود الماسی

فرماندار شهرستان کامیاران

بازدید [ 421 ]
برچسب ها