اخبار

شهرستان کامیاران

دومین جلسه شورای ترافیک شهرستان کامیاران در سال 99 برگزار شد

دومین جلسه شورای ترافیک شهرستان کامیاران به ریاست دکتر مسعود الماسی فرماندار وبا حضور مهندس زارع معاون عمران وبرنامه ریزی فرماندار ، سرهنگ صفری فرمانده انتظامی ، شورا وشهردار ودیگر اعضاء در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد
دومین جلسه شورای ترافیک شهرستان کامیاران در سال 99 برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری دومین جلسه شورای ترافیک شهرستان کامیاران  با محوریت ساماندهی میوه فروشان (وانت بارها ، سه چرخی و چرخی ها داخل در معابر ومیادین اصلی شهر) به ریاست دکتر مسعود الماسی فرماندار وبا حضور مهندس زارع معاون عمران وبرنامه ریزی فرماندار ، سرهنگ صفری فرمانده انتظامی ، شورا وشهردار ودیگر اعضاء در محل سالن جلسات فرمانداری روز سه شنبه 16 اردیبهشت ماه برگزار شد.

 فرماندار شهرستان کامیاران در این جلسه بر لزوم هماهنگی و هم افزایی بین دستگاههای مختلف در خصوص بهبود وضع ترافیک تاکید کرد.

دکتر مسعود الماسی گفت : شناسایی عوامل دخیل در این زمینه و ارائه طرح ها ور اهکاری لازم و اجرای طرح هایی که بتواند به بهبود وضعیت کمک موثری نماید ضروری است.

وی افزود : آنچه در این زمینه حائز اهمیت است کنارگذاشتن تعارفات و توجه به منافع جمعی و قانون است.

فرماندار کامیاران  یکی از دغدغه های مطرح شده توسط شهروندان را تردد و توقف وانت بارها و چرخی های میوه فروش در معابر اصلی و میادین دانست که باعث سد معبر و ترافیک بی مورد شده است و از ادارات متولی خواست تا با ایجاد محدودیت ها و ساماندهی لازم توسط شورا وشهرداری نسبت به حل این مشکل اهتمام نمایند.

گفتنی است در این نشست مقرر شد با کسانی که نسبت به ایجاد بی نظمی و سد معبر اقدام می کنند و همچنین پارک خودروها به صورت دوبل وسه بل برخورد قانونی و ضمن اطلاع رسانی تعیین نقاط مناسب در سطح شهر جهت استقرار آنها از حضور وانت بارها و سه چرخه های میوه فروش در خیابان ها ومیادین اصلی شهر ممانعت به عمل آمده و فعالیت آنها در نقاط تعیین شده توسط شهرداری ساماندهی گردد.

ضمنا از اواسط هفته آینده فعالیت نیسانها و وانت بارهای دیگر نیز بر اساس زمانهای تعیین شده توسط شورای ترافیک امکان پذیر بوده و در دیگر ساعات روز فعالیت انها در خیابان بهشتی با توجه به مشکلات ترافیکی خیابان مذکور ودرخواست شهروندان ممنوع می باشد./.

جلسه شورای ترافیک کامیاران

بازدید [ 120 ]
برچسب ها