اخبار

کامیاران

دولت اعتدال اهمیت زیادی برای ارتقا نقش انجمن های مردم نهاد در توسعه پایدار و مشارکت اجتماعی وفرهنگی دارد

عصر روز شنبه 7 مهر ماه نشستی با حضور دکتر الماسی فرماندار کامیاران ، فرهادی معاون سیاسی و اجتماعی ، جمعی از کارشناسان و سازمان های مردم نهاد در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد
دولت اعتدال اهمیت زیادی برای ارتقا نقش انجمن های مردم نهاد در توسعه پایدار و مشارکت اجتماعی وفرهنگی دارد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران عصر روز شنبه 7 مهرماه 97 نشست صمیمی دکتر الماسی فرماندار کامیاران ، فرهادی معاون سیاسی و اجتماعی ، جمعی از کارشناسان با سازمان های مردم نهاد شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری به منظور بحث وتبادل نظر در خصوص مسائل مختلف و نقشی که می توانند انجمن ها به عنوان حلقه واسطه مردم ودولت ایفاء کنند برگزار شد

دکتر مسعود الماسی در این جلسه با اشاره به بعضی از مباحث مطرح شده در سطح جامعه بدون اسناد ومدارک به ویژه در فضای مجازی گفت : بیان واقعیت ها و تشریح عملکردها به درستی وبا اسناد ومدارک و تسهیل گری در اجرای برنامه های دولت به منظور ارئه خدمات مطلوب می تواند عاملی در جهت تقویت اعتماد عمومی باشد.

وی افزود : دولت تمام تلاش را به کار گرفته تا با بهره گیری از نقش مردم و سازمان های مردم نهاد با بدنه اجتماع ارتباط داشته باشد وبه خوبی از توانایی ها وظرفیت های مردمی در جهت حل مشکلات اقدام نماید.

دکتر الماسی خاطر نشان کرد : احساس وظیفه در برابر مسائل مختلف جامعه یک وظیفه ملی است و انتظار می رود با تقویت حس وحدت و همدلی گام های اساسی در جهت پیشگیری از معضلات برداشته شود.

فرماندار کامیاران با اشاره به سخنان ریاست محترم جمهوری در سازمان ملل و اثبات حقانیت جمهوری اسلامی ایران در مواجهه با استکبار اظهار کرد : التهابات موجود در جامعه ناشی از ضعف اطلاع رسانی تبلیغات سوء دشمن است که با همت انجمن های مردم نهاد وبرنامه هایی که به منظور تقویت اقتصاد ملی اندیشیده شده است این التهابات بی مورد است.

الماسی گفت : دولت اعتدال اهمیت زیادی برای ارتقا نقش انجمن های مردم نهاد در توسعه پایدار و مشارکت اجتماعی وفرهنگی دارد و ما در سطح شهرستان کامیاران با استفاده از این ظرفیت توانسته ایم برنامه های خیلی خوبی اجرا کنیم که با استقبال عمومی همراه بوده است.

دکتر مسعود الماسی در ادامه ایجاد آرامش و شور ونشاط در جامعه را یک امر محتمل دانست و بیان داشت : ما در صدد هستیم با همکاری انجمن های مردم نهاد با ایجاد روشنگری وبلوغ فکری مسائل مطرح شده را به چالش بکشیم تا مواردی که بدون سند ومدرک مطرح می شود تاثیری بر روی آرامش روانی مردم نداشته باشد.

فرماندار شهرستان کامیاران در خاتمه با اشاره به اهمیتی که دولت اعتدال برای جایگاه مردم قائل است اظهارامیدواری کرد : روز به روز شاهد افزایش تعداد سمن ها و ارتقاء نقش آنها در جهت حل مشکلات باشیم.

عطاء اله فرهادی معاون سیاسی واجتماعی فرماندار کامیاران درابتدای این جلسه به تشریح اهداف ودستور کار این نشست پرداخت و گفت : همانطور که قبلا با همکاری انجمن های مردم نهاد توانسته ایم برنامه های شبانگاهی خوبی اجرا نماییم در صدد هستیم تا برنامه های پیشنهادی سازمان های مردم را اجرایی نماییم.

وی افزود : ایجاد شور ونشاط در جامعه وآرامش با کمک سمن ها اهداف ما بوده و تلاش می کنیم از جایگاه انجمن ها در این راستا بهره گیری نماییم.

فرهادی در خصوص بعضی از التهابات در بازار ظهار داشت : خوشبختانه به وفور کالای اسای موجود بوده و مشکلی برای تامین نیازهای مردم وجود ندارد و این التهابات تنها می تواند آرامش روانی را برهم زند که انتظار هست با عدم توجه به شایعات و ایفای نقش مثبت سازمان های مردم نهاد این مسائل مرتفع شود.

بازدید [ 505 ]
برچسب ها