اخبار

شهرستان کامیاران

دفاع مردم کامیاران از اقتدار وامنیت ایران اسلامی

مردم شهرستان کامیاران در یک راهپیمایی باشکوه ضمن محکوم کردن اقدامات اخیر اغتشاشگران در تخریب امول عمومی از اقتدار وامنیت ایران اسلامی دفاع کردند
دفاع مردم کامیاران از اقتدار وامنیت ایران اسلامی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران راهپیمایی مردمی در کامیاران برضد اشرار وفتنه گران ودر دفاع از ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران روز شنبه 2 آذر ماه 98 با حضور دکتر الماسی فرماندار شهرستان ، مهندس زارع معاون عمران وبرنامه ریزی فرمانداری ، باتمانی معاون سیاسی وامنیتی فرمانداری ، بخشداران مرکزی وموچش ، فرماندهان نظامی وانتظامی ، ائمه جمعه و روحانیون و اقشار مختلف شهرستان از محل میدان امام (ره) به سمت چهار راه اصلی با سردادن شعارهای الله اکبر ، مرگ بر آمریکا ، مرگ بر اسارئیل ، مرگ بر فتنه گر و خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست و ... برگزار شد.

در ادامه این مراسم امامان جمعه کامیاران ماموستا قربانی وحجت الاسلام زارعی در سخنانی با تقدیر از حضور مردم در این راهپیمایی ، ناکامی دشمنان در دستیابی به اهداف خود در حوادث اخیر را شکستی دیگر برای آنان عنوان نمودند و گفتند : حوادث اخیر بیشتراز آنکه جنبه اعتراضی به گرانی بنزین داشته باشد اقدامی برنامه ریزی شده توسط دشمنان انقلاب اسلامی وگروههای معاند به منظور برهم زدن امنیت و آسایش مردم بوده است که با هوشیاری مردم آگاه شاهد ناکامی دشمن بوده ایم.

امامان جمعه کامیاران اعتراض را حق قانونی مردم دانسته وافزودند :تخریب و آتش زدن اموال عمومی وامکانات مردم نه تنها منافعی به بار نمی آورد و بی ربط به مسائل اقتصادی است بلکه نشان می دهد دست های پشت پرده در ایجاد نا امنی و آشوب در کشور دخیل اند تا به اقتدار ایران اسلامی ضربه بزنند.

ماموستا قربانی و حجت الاسلام زارعی ضمن تاکید لازم مبنی بر تلاش مضاعف مسئولان برای حل مشکلات اظهار امیدواری نمودند : با هوشیاری مردم آگاه وفهیم ایران اسلامی دشمنان هیچگاه نتوانند به  اقتدار و هیمنه جمهوری اسلامی آسیب برسانند.

امامان جمعه کامیاران از آمریکا به عنوان مادر تمام بدی ها بر ضد مردم ایران اسلامی نام بردند و گفتند : ریشه بسیاری از مشکلات جامعه ما ناشی از اقدامات خرابکارانه ایلات متحده در ایجاد تحریم های ظالمانه است که به خواست خدا و با اتحاد و همدلی مردم شاهد مرگ ونابودی آمریکای ام الفساد و استکبار خواهیم بود.

راهپیمایی 2 آذر 98 کامیاران

بازدید [ 342 ]
برچسب ها