اخبار

کامیاران

دعوت سرپرست فرمانداری کامیاران از عموم مردم شهرستان جهت حضور در راهپیمایی یوم ا... 22 بهمن

دکتر جمال ارشدی سرپرست فرمانداری با صدور پیامی از تمامی اقشار کامیاران جهت شرکت در راهپیمائی یوم ا... 22 بهمن ماه96 ، سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی دعوت به عمل آورد.
دعوت سرپرست فرمانداری کامیاران از عموم مردم شهرستان جهت حضور در راهپیمایی یوم ا... 22 بهمن

متن پیام صادره از سوی سرپرست فرمانداری شهرستان به شرح ذیل می باشد:

بسمه تعالی

 

مردم متدین وانقلابی کامیاران؛

نظام جمهوری اسلامی ایران، نظامی مستقل، آزاد و برخاسته از اعتقاد و ایمان مردم است، به همین دلیل قدرت های مستکبر و زورگو همواره با ترفندهای مختلف در برابر آن ایستاده اند و به خیال باطل خود قصد ضربه زدن به ایران اسلامی را دارند.

بیست ودوم بهمن ماه هر سال روز بزرگی برای مردم ایران است روزی که همگان با هم متحد و یک صدا، حمایت خود را از نظام اسلامی و کشور متمدن ایران  که اکنون به همت و پشتیبانی میلیونی مردم مقتدر و با صلابت شده، اعلام و استقامت وایستادگی خود را به رخ دشمنان این مرز وبوم به نمایش می گذارند.

اکنون که تقدیر الهی بر آن شد تا به عنوان نماینده دولت تدبیر وامید در شهرستان کامیاران در آستانه 22 بهمن ماه 96 در خدمت این مردم شریف باشم از عموم مردم عزیز و با فرهنگ  شهرستان کامیاران دعوت می نمایم تا با حضور با شکوه خود در راهپیمایی روز یکشنبه  22 بهمن 96 یک بار دیگر با آرمان های امام (ره) ، مقام معظم رهبری(مدظله العالی) وشهدای والامقام تجدید پیمان نموده و نفرت وانزجار خود را از  دشمنان این ملت، دشمنانی که تحمل اقتدار وپیشرفت ایران را نداشته وکشورهای مسلمان مستقل وآزاد را تهدید می کنند، اعلام کرده و حماسه ای دیگر برای مردم این شهرستان رقم زنند.

 

جمال ارشدی

سرپرست فرمانداری

بازدید [ 861 ]
برچسب ها