اخبار

فرمانداری کامیاران

در نشست فرماندار کامیاران و مدیر مخابرات منطقه کردستان مطرح شد آمادگی مخابرات برای واگذاری املاک بلا استفاده شهرستان

امروز سه شنبه 4 دی ماه 97 جلسه ای در محل فرمانداری کامیاران وبا حضور دکتر الماسی فرماندار ، مهندس حکمت مدیر مخابرات منطقه کردستان و مدیر مخابرات کامیاران به دعوت فرمانداری شهرستان به منظور بررسی راههای همکاری مخابرات در واگذاری مکان های بلا استفاده برگزار شد
در نشست فرماندار کامیاران و مدیر مخابرات منطقه کردستان مطرح شد آمادگی مخابرات برای واگذاری املاک بلا استفاده شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری امروز سه شنبه 4 دی ماه 97 جلسه ای در محل فرمانداری کامیاران وبا حضور دکتر الماسی فرماندار ، مهندس حکمت مدیر مخابرات منطقه کردستان و مدیر مخابرات کامیاران به دعوت فرمانداری شهرستان به منظور بررسی راههای همکاری مخابرات در واگذاری مکان های بلا استفاده برگزار شد.

دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران با اشاره به اهمیت مخابرات و نقش آن در فراهم کردن بسترهای ارتباطی نقاط مختلف شهرستان با توسعه شبکه های مخابراتی گفت : در دنیای مدرن ارتباطات نقش تعیین كننده‏ ای در توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی ایفا می‏كند.ومخابرات بهترین و برترین ابزار برای این تبادل است.

وی در ادامه با برشمردن بعضی از مسائل شهرکامیاران از جمله ترافیک ، افزود : با توجه موقعیت ساختمان اصلی مخابرات در مرکزشهر انتظار می رود با بررسی طرح های کارشناسی شده ودر راستای منافع عموم مردم همکاری لازم برای تعریض چهار راه اصلی از سوی مخابرات وشهرداری به عمل آید.

دکتر الماسی ضمن ارائه پیشنهادهایی در این خصوص خاطرنشان کرد : در اجرای طرح های عامل المنفعه ما به دنبال بیشترین بازدهی وبهره وری هستیم.

فرماندار شهرستان کامیاران در ادامه به ساختمان بلا استفاده مخابرات شهرستان واقع در خایان انتظام اشاره و با عنایت به لزوم استفاده از مکان های بدون استفاده به منظور بهره وری لازم با توجه به تاکید ریاست محترم جمهوری خواستار واگذاری این ساختمان به منظور استفاده های آموزشی به دانشگاه پیام نور کامیاران شد.

مهندس آزاد حکت مدیر مخابرات منطقه کردستان در این جلسه با تقدیر از فرمانداری ونیروی انتظامی شهرستان کامیاران که با پیگیری وهمکاری های خود موجب به صفر رسیدن سرقت اموال مخابرات شده اند گفت : تلاش مخابرات توسعه بسترهای ارتباطی لازم به منظور توسعه در سایر حوزه هاست و در انجام خدمات مخابرات اصول پدفند غیر عامل رعایت خواهد شد تا مشکلی در سایر سیستم ها حاصل نشود.

وی با اشاره به خدمات خوب صورت گرفته در بخش های مخابراتی استان کردستان واستفاده از طرح های بی نظیراز جمله در منطقه موچش با استفاده از متخصصین تراز اول افزود : در حال حاضر 400 کارگزار در استان داریم و از آنجاییکه مخابرات شرکتی کشوری است ما بدون هماهنگی نمی توانیم جذب نیرو داشته باشیم.

مهندس حکت در ادامه با توجه به پیشنهاد فرماندار شهرستان در خصوص همکاری مخابرات برای تعریض خیابان چهار راه اصلی و واگذاری ساختمان بلا استفاده به داشگاه پیام نور به عنوان مکان آموزشی ضمن اعلام آمادگی لازم برای همکاری در این زمینه ها گفت : برای تعریض و واگذاری بخشی از محدوده اطراف ساختمان مخابرات در مرکز شهر به شهرداری طرحی توسط کاشناسان تهیه تا برای اجرا مقدامت آن فراهم شود.

مدیر مخابرات منطقه کردستان همچنین در خصوص واگذاری ساختمان بلا استفاده به پیام نور به عنوان مکان آموزشی اظهار کرد : گسترش فعالیتهای آموزشی که در جهت منافع عموم انجام می باشد خواسته مطلوبی است ودراین راستا تلاش خواهد شد مساعدت لازم صورت گیرد.

بازدید [ 2152 ]
برچسب ها