اخبار

کامیاران

در راستای برنامه های کنگره ملی 5400 شهید کردستان اجلاسیه 415 شهید شهرستان کامیاران برگزار می شود

در جلسه هماهنگی وبرنامه ریزی ستاد شهرستانی کنگره ملی 5400 شهید کردستان از سوی فرماندار کامیاران اعلام شد : در راستای برنامه های این کنگره اجلاسیه 415 شهید والا مقام کامیاران در روز دهم بهمن ماه 97 برگزار می شود
در راستای برنامه های کنگره ملی 5400 شهید کردستان اجلاسیه 415 شهید شهرستان کامیاران برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران جلسه هماهنگی وبرنامه ریزی ستاد شهرستانی کنگره ملی 5400 شهید کردستان عصر روز دوشنبه اول بهمن ماه به ریاست دکتر الماسی فرماندار برگزار شد.

فرماندار شهرستان کامیاران در این جلسه با اشاره به نقش ماندگار شهداء گرانقدار در جامعه گفت : دستاوردهای امروز کشور ما به برکت خون شهدا به دست آمده است وامروزه هم شهدا نقش مهمی در هدایت ورستگاری جامعه به ویژه نسل جدید دارند.

دکتر مسعود الماسی افزود : وظیفه ماست تا با روشنگری و اجرای برنامه های مختلف دین خود را به مقام بزرگ شهیدان ادا نماییم.

وی در ادامه تصریح کرد : در راستای اجرای کنگره ملی 5400 شهید کردستان  ستاد های شهرستانی فعال بوده و ستاد این کنگره در کامیاران با 24 کمیته به منظور پیشبرد برنامه های این کنگره ملی فعالیت های خیلی خوبی داشته است که یکی از این برنامه های برگزاری اجلاسیه 415 شهید شهرستان می باشد.

دکتر الماسی اظهار داشت : اجلاسیه 415 شهید شهرستان کامیاران در چهارشنبه دهم بهمن ماه در محل سالن ورزشی زنده یاد حاج محمد سورسوری برگزار خواهد شد .

فرماندار شهرستان کامیاران در خاتمه ضمن تاکید لازم مبنی بر تسریع در اجرای برنامه های کنگره و اجلاسیه با اشاره  به عشق وعلاقه ای که در کامیاران نسبت به مقام شهداء  وجود دارد از عموم مردم ، خانواده های شهدا وایثارگران و مسئولان وکارکنان ادارات ونهادها دعوت کرد در این مراسم  معنوی شرکت نمایند.

در ادامه این جلسه سرهنگ پاسدار حسین ملکی فرمانده سپاه شهرستان با اشاره به  برگزاری نشست ها و جلسات کمیته ها و فراهم کردن مقدمات لازم در راستای کنگره ملی 5400 شهید کردستان و اجلاسیه 415 شهید شهرستان کامیاران گفت : با تلاش های صورت گرفته ستاد شهرستان کامیاران در راستای برنامه های کنگره اقدامت خوبی صورت گرفته است.

وی افزود : اجرای اجلاسیه 415 شهید شهرستان کامیاران در راستای برنامه کنگره ملی 5400 شهید کردستان به عنوان بخشی از برنامه های تدارک دیده شده با حضور مهمانان استانی وخارج از استان برگزار خواهد شد.

سرهنگ ملکی گفت:  رایزنی لازم برای پخش مستقیم این برنامه از طریق صداوسیمای کردستان در جریان است که امیدواریم با برنامه ریزی صورت گرفته این اقدام به سرانجام برشد.

بازدید [ 1118 ]
برچسب ها