اخبار

کامیاران

در دومین روز از دهه فجر زنگ انقلاب در کامیاران نواخته شد

صبح امروز و در دومین روز از چهل سالگی انقلاب در دبیرستان معلم کامیاران با حضور فرماندار ، ائمه جمعه ودیگر مسئولان زنگ انقلاب به صدا در آمد
در دومین روز از دهه فجر زنگ انقلاب در کامیاران نواخته شد

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران صبح روز شنبه 13 بهمن  در دومین روز  دهه مبارک فجر مراسم زنگ انقلاب در دبیرستان معلم با حضور دکتر الماسی فرماندار شهرستان کامیاران و دیگر روسای ادارات برگزار شد.

در ابتدای این مراسم فرماندار شهرستان با تبریک فرا رسیدن ایام مبارک دهه فجر و تقدیر از 40 سال خدمات بی شائبه ی نظام در راه رسیدن به آرمان های انقلاب و جمهوری اسلامی بیان کرد : انسان ها در زندگی انتخاباتی دارند که سرنوشت نه خود بلکه جامعه را در بر میگیرد این انتخاب هادر بستر جامعه به اقدامات اساسی در سطح ملی تبدیل میگردد که امروزه ما شاهد آن هستیم.

وی افزود : چهل سال گذشته مردم ایران با ندایی درونی به ابجاد ساختاری دست زدند که نمود این واقعه بزرگ را امروز میتوان به خوبی مشاهده کرد.

دکتر الماسی اظهار کرد : در جمهوری اسلامی اتحادی مقبولیت دارد که که حاصل جمع آن به جمهوریت تبدیل گردد و همین واقعه نیز به یمن حضور امام خمینی(ره) و ایجاد جرقه ای در افکار جامعه ایجاد گردید و امروز همه ما نیز از ثمره این انقلاب بهره مند گشته ایم.

فرماندار شهرستان کامیاران با اشاره به پیشرفت های بیشمار در زمینه های مختلف در سطح کشور در طول این 40 سال و مقایسه این پیشرفت های عظیم وفاخر در عرصه های علمی ، تکنولوژی و فرهنگی  با کشورهای منطقه  اظهار امیدواری کرد : تلاش بیشتر و پشتکار جوانان در تمامی عرصه ها راه رسیدن به ادامه آرمان بزرگ انقلاب را هموار نماید.

نواختن زنگ انقلاب کامیاران

بازدید [ 487 ]
برچسب ها