اخبار

کامیاران

در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان کامیاران

در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان کامیاران صرف جویی در مصرف برق مورد تاکید قرار گرفت
در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان کامیاران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان کامیاران ظهر روز شنبه 2 تیر ماه 97 به ریاست معاون فرماندار  در محل سالن جلسات فرمانداری کامیاران در اظهر دوشنبه 2 تیرماه 97 به ریاست معاون فرماندار ودر محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد

معاون فرماندار کامیاران در این جلسه با قرات دستور جلسه در خصوص صرفه جویی در مصرف برق ، گفت : با شروع فصل تابستان وافزایش دما شاهد افزایش مصرف برق در بخش های مختلف هستیم که اگر مصرف برق به درستی مدیریت نشود به دلایل فشار زیاد بر روی سیستم های تولید برق قطعی برق را شاهد خواهیم بود.

عطاء اله فرهادی افزود : به منظور پیشگیری از قطعی برق و جلوگیری از بحران ناشی از آن تصمیم گرفته شده است ادارات با صرفه جویی لازم مقدار مصرف خود را به میزان ده درصد کاهش دهند.

وی تصریح کرد : برنامه هایی برای نصب و راه اندازی پنل های خورشیدی در سطح ادارات نیز با همکاری اداره برق داریم که به دنبال تامین اعتبار این طرح هستیم.

فرهادی خاطرنشان کرد در بخش کشاورزی نیز کشاورزانی که از سیستم های برقی استفاده می کنند در صورت عدم مصرف از ساعت 8 تا 11 شب مشمول بخشودگی و تخفیف در پرداخت هزینه ها خواهند بود.

معاون فرماندار کامیاران در خاتمه از عموم مسئولان و مردم خواست تا با مدیریت و رعایت الگوی مصرف و صرفه جویی لازم از هرگونه مشکل پیشگری نمایند.

بازدید [ 631 ]
برچسب ها