اخبار

فرماندار کامیاران :

در ایام دهه فجر 69 طرح با اعتباری بالغ بر 24 میلیارد تومان در کامیاران افتتاح می شود

فرماندار شهرستان کامیاران در جلسه شورای اداری این شهرستان گفت : در ایام دهه مبارک فجر وبه مناسبت چهل سالگی انقلاب 69 طرح با اعتبار بالغ بر 24 میلیارد تومان افتتاح خواهد شد
در ایام دهه فجر 69 طرح با اعتباری بالغ بر 24 میلیارد تومان در کامیاران افتتاح می شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران جلسه شورای اداری شهرستان کامیاران ظهر امروز شنبه 6 بهمن با حضور دکتر الماسی فرماندار کامیاران ، حاج ماموستا قربانی امام جمعه ، معاونین فرماندار واعضای شورای اداری شهرستان در محل سالن اجتماعات اداره فرهنگ وارشاد اسلامی کامیاران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران جلسه شورای اداری شهرستان کامیاران ظهر امروز شنبه 6 بهمن با حضور دکتر الماسی فرماندار کامیاران ، حاج ماموستا قربانی امام جمعه ، معاونین فرماندار واعضای شورای اداری شهرستان در محل سالن اجتماعات اداره فرهنگ وارشاد اسلامی کامیاران برگزار شد.

فرماندار شهرستان کامیاران با تبریک چهل سالگی انقلاب و آرزوی موفقیت برای تمامی خدمتگزاران به نظام وانقلاب گفت : ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب در شهرستان کامیاران با برگزاری جلسات منظم برنامه های متعددی به منظور اجرا در این ایام ا... دهه مبارک فجر تدارک دیده که افتتاح  69 طرح و پروژه مختلف با اعتباری بالغ بر 24 میلیارد تومان بخشی از آنهاست.

وی با شاره به خدمات خوب صورت گرفته در سطح شهرستان کامیاران و مقایسه آن با قبل از انقلاب افزود : ارائه خدمات ماندگار در زمینه های راه ، برق ، آب ، گاز ، مخابرات ، بهداشت ، آموزش به ویژه حوزه زنان ، محرومیت زدایی ، کشاورزی ، منابع طبیعی ، سدسازی و تولید واشتغال و ...  می بینیم و لمس می کنیم حاصل و دستاورد انقلابی است که خود مردم در شکل گیری وتداوم آن نقش مهمی داشته اند.

دکتر  مسعود الماسی اظهار داشت: امروز هم به همت دولت اعتدال شرایط برای سرمایه گذاری وحمایت از بخش خصوصی  فراهم بوده و نباید این فرصت  از دست برود و همه مسئولان اجرایی موظف هستند زمینه حضور سرمایه گذاری فعالان بخش خصوصی علاقه مند را با ارائه بسته های سرمایه گذاری وطرح های آماده و  تسهیل در امور فراهم نمایند تا با ایجاد اشتغال پایدار زمینه توسعه بیشتر فراهم گردد.

دکتر الماسی با اشاره به سیاسیت های دولت در زمینه اشتغال  وتولید خاطرنشان کرد: اتفاقات خوبی در این شهرستان افتاده و در حوزه اشتغال پایدار روستایی تاکنون 170 میلیارد ریال تسهیلات با اشتغالزایی 401 نفر به طرح های مختلف پرداخت شده است که امکان تداوم چنین برنامه ای وجود دارد.

فرماندار کامیاران اضافه کرد: دهه فجر فرصت مناسبی برای کم کردن دیدگاه خود انتقادی و بررسی منصفانه تر دستاوردها و پیشرفت های انقلاب اسلامی است.

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی قائم به شخص نیست، گفت: مسئولان باید بدانند که جدای از مردم نیستند بلکه عین مردم هستند.

فرماندار کامیاران با بیان اینکه مردم از مشکلات کشور آگاه هستند، افزود: آگاهی از مشکلات و قرارگیری ملت و دولت در کنار هم راه حل مشکلات است.

دکتر مسعود الماسی  با تاکید بر دقت و توجه بیشتر مسئولان به حوزه روابط عمومی ادارات شهرستان اظهار داشت: روسای ادارات باید روابط عمومی ها را به عنوان عضو موثر دستگاه خود دانسته و برای ارتباط بهتر با مردم از این بخش استفاده بهتری ببرند وآن خدماتی ک به مردم ارائه می شود به نحو مطلوب اطلاع رسانی نمیاند.

دکتر الماسی با اشاره به اینکه حق مردم دانایی و آگاهی است، یادآور شد: فضای مجازی در این راستا فرصت بزرگی است که نباید از آن فاصله گرفت بلکه باید استفاده لازم را برای آگاهی دادن به مردم در خصوص اقدامات، فعالیت ها و عملکرد نظام به جامعه از آن برد.

فرماندار کامیاران با اشاره به اینکه برنامه برگزاری میز خدمت در خارج از ادارت در این شهرستان ادامه دارد، اضافه کرد: پیگیر راه اندازی پلیس فتا و کلانتری 12 در کامیاران هستیم.

وی با تقدیر از استاندار کردستان بخاطر حمایت از تیم فوتبال آوالان گفت: کمک های که در حوزه ورزش طی سال جاری به این شهرستان شده در راستای حمایت از بخش خصوصی و نیازی است که به موفقیت های فرهنگی ، ورزشی و هنری داریم.

دکتر الماسی در بخش دیگری به لزوم مناسب سازی معابر برای تردد آسان معلولان اشاره کرد و افزود: مسئولان باید به صورت ویژه به مناسب سازی فضای ادارات و شهر برای معلولان توجه داشته باشند.

فرماندار شهرستان کامیاران در خاتمه با اشاره به عقد قرارداد مطالعه طرح ترافیک توسط شورای شهر با پیمانکار گفت :  اتفاقات وبرنامه های خوبی در انتظار شهرستان هست که امیدواریم با همت وهمدلی مسئولان ومردم این برنامه ها محقق شود.

هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان کامیاران با ارائه گزارش مهندس زارع معاون عمرانی فرماندار ، سرهنگ ملکی فرمانده سپاه شهرستان و اسدی رئیس کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان همراه بود.

شو.رای اداری بهمن ماه97

بازدید [ 1352 ]
برچسب ها