اخبار

شهرستان کامیاران

در اولین روز از دهه فجر98 زنگ انقلاب در کامیاران نواخته شد

صبح امروز و در اولین روز از چهل ویکمین سالگی انقلاب در دبیرستان زینبیه کامیاران با حضور فرماندار ، معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ، امام جمعه جمعه ودیگر مسئولان زنگ انقلاب به صدا در آمد
در اولین روز از دهه فجر98 زنگ انقلاب در کامیاران نواخته شد

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران صبح روز شنبه 12 بهمن  در اولین روز  دهه مبارک فجر مراسم زنگ انقلاب در دبیرستان  زینبیه با حضور دکتر الماسی فرماندار شهرستان کامیاران و دیگر روسای ادارات برگزار شد.

در ابتدای این مراسم فرماندار شهرستان با تبریک فرا رسیدن ایام مبارک دهه و چهل ویکمین سالگرد پیروزی انقلاب و با اشاره به وقایعی تاریخی که منجر به شکل گیری انقلاب اسلامی ایران شد ، گفت : نقش ایالات متحده آمریکا در طول تاریخ پیش وپس از انقلاب در بروز بسیاری از وقایع که در نقطه مقابل مردم ایران بوده به وضوح دیده می شود که لازم است که همه ما با دیدی آگاهانه این وقایع را ببینیم.

وی افزود : چهل و یک سال گذشته مردم ایران با ندایی درونی به ابجاد ساختاری دست زدند که نمود این واقعه بزرگ را امروز میتوان به خوبی مشاهده کرد. که امروزه استکبار ودر راس آنها ایالات متحده در برابر این ندای درونی ایستاده است.  

دکتر مسعود الماسی تصریح کرد : اکنون تروریسم اقتصادی و روند اقدامات خصمانه ایالات متحده و در آخرین مورد آن به شهادت رساندن سردار بزرگ اسلام حاج قاسم سلیمانی که خون ملت ایران وعراق را ترکیب کرد باعث انسجام ملی بیشتر مردم ایران شد ادامه داشته و علیرغم این اقدامات به واسطه استقلال طلبی این مردم اهداف آمریکاهها محقق نشده است.

فرماندار شهرستان کامیاران در ادامه به موضوع مهم شعارهای انقلاب ، استقلال ، آزادی وجمهوری اسلامی اشاره کرد و گفت : آزادی به معنی بی بندو باری نیست بلکه در جامعه اسلامی به معنی عمل بر اساس اخلاق و رفتار به گونه ای که مانع آزادی دیگران نشود و با معنویت ممکن است.

دکتر الماسی با اشاره به کلمه جمهوری و نقش مردم در انتخابات های خود بر اساس آگاهی به عنوان وسیله ای برای رسیدن به هدف بیان کرد :   انسان ها در زندگی انتخاباتی دارند که سرنوشت نه خود بلکه جامعه را در بر می گیرد این انتخاب هادر بستر جامعه به اقدامات اساسی در سطح ملی تبدیل میگردد که امروزه ما شاهد آن هستیم.

فرماندار کامیاران اظهار کرد : در جمهوری اسلامی اتحادی مقبولیت دارد که حاصل جمع آن به جمهوریت تبدیل گردد و همین واقعه نیز به یمن حضور امام خمینی(ره) و ایجاد جرقه ای در افکار جامعه ایجاد گردید و امروز همه ما نیز از ثمره این انقلاب بهره مند گشته ایم.

وی  به کلمه آخر این شعار یعنی اسلامیت به عنوان موتور محرکه با توجه به اعتقادات مردم ایران اشاره و بر لزوم تبیین جایگاه دین و نقش آن در رشد جامعه تاکید کرد.

فرماندار شهرستان کامیاران در خاتمه با بیان پیشرفت های بیشمار در زمینه های مختلف در سطح کشور در طول این 41 سال و مقایسه این پیشرفت های عظیم وفاخر در عرصه های علمی ، تکنولوژی و فرهنگی  با کشورهای منطقه  اظهار امیدواری کرد : تلاش بیشتر و پشتکار جوانان در تمامی عرصه ها راه رسیدن به ادامه آرمان بزرگ انقلاب را هموار نماید.

در ادامه این مراسم زنگ انقلاب نواخته شد.

زنگ انقلاب 12 بهمن 98

بازدید [ 115 ]
برچسب ها