اخبار

کامیاران

حضور فرماندار شهرستان کامیاران در دامپزشکی به مناسبت 14 مهر روز ملی دامپزشکی

دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران به مناسبت 14 مهر روز ملی دامپزشکی ضمن حضور در اداره از خدمات رئیس و کارکنان دامپزشکی کامیاران تقدیر کرد
حضور فرماندار شهرستان کامیاران در دامپزشکی به مناسبت 14 مهر روز ملی دامپزشکی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران دکتر مسعود الماسی در دیدار با رئیس دامپزشکی کامیاران با تبریک 14 مهر روز دامپزشکی  گفت : سلامت ، بهداشت و امنیت غذایی از مقوله های بسیار مهم زندگی تمام جوامع بشری  است .

وی افزود : بخش عمده ای از غذای انسانها از دام و فرآورده های دامی تامین می شود که کار نظارت بر تهیه و تولید این مواد غذایی  بر عهده دامزشکی است و بر همین اساس دامپزشکی از جایگاه واهمیت ویژه ای برخورداراست .

دکتر الماسی خاطرنشان کرد : شبکه دامپزشکی ، دامزشکان و کارشناسان این حوزه در زمینه پشیگیری از وقوع بیماریهای مشترک بین انسان و دام در صف اول مسئولیت قرار دارد و تاثیر علم و آگاهی و زحمات آنان در عرصه سلامت و امنیت غذایی بر هیچ کس پوشیده نیست .

فرماندار شهرستان کامیاران با تبریک مجدد و گرامیداشت این روز مهم به همه دست اندرکاران از تلاشها و زحمات مدیر، کارشناسان ودامپزشکان شریف کامیاران که با تلاش شبانه روزی خود انجام وظیفه می نمایند تقدیرکرد و اظهار امیدواری نمود این روز بهانه ای باشد برای اینکه هر سال رویکردها و تحولات جدید عصر سلامت و امنیت غذایی و بطور کلی دامپزشکی بیشتر مورد توجه قرار گیرد وهمشهریان نیز با حساسیت بیشتردر تهیه مواد غذایی سالم که منشاء آن دامی است اقدام نمایند.

در ادامه عباس گلی رئیس شبکه دامپزشکی کامیاران گزارشی از فعالیتهای این اداره در راستای پیشگیری از شیوع بیمارهای دامی و همچنین تهیه وتولید مواد غذایی سالم و نظارت های انجام شده ارائه نمود.

14 مهر روز دامپزشکی

بازدید [ 677 ]
برچسب ها