اخبار

شهرستان کامیاران

حضور باشکوه مردم کامیاران در راهپیمایی 13 آبان 98

مردم شهرستان کامیاران صبح امروز دوشنبه همزمان با سراسر کشور با حضور حماسی ، متحد ویکپارچه خود در راهپیمایی باشکوه 13 آبان نفرت وانزجار خود را از استکبار به نمایش گذاشتند
حضور باشکوه مردم کامیاران در راهپیمایی 13 آبان 98

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران مردم این شهرستان همزمان با سراسر کشور ودوشادوش مسئولان صبح امروز دوشنبه با حضور حماسی ، متحد ویکپارچه  خود در راهپیمایی باشکوه  13 آبان نفرت وانزجار خود را از استکبار به نمایش گذاشتند.

در این راهپیمایی با شکوه دکتر الماسی فرماندار، معاونین فرماندار ، ائمه جمعه وجماعات ، روحانیون ، اعضای شورای تامین ، خانواده معزز شهداء وایثارگران، فرهنگیان ودانش آموزان ، نیروهای نظامی وانتظامی ،شوراهای اسلامی ، اصناف وبازاریان،  مسئولان وکارکنان ادارات و سایر اقشار مختلف حضور داشتند ، راهپیمایان با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا ومرگ بر اسرائیل و الله اکبر خامنه ای رهبر نفرت وانزجار خود را از استکبار جهانی نشان داده و حمایت خود را از رهبری ودستاوردهای نظام اعلام نمودند.

پس از حضور باشکوه مردم در چهار راه اصلی ومحل تجمع نهایی ، دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران به عنوان سخنران مراسم ضمن بر شمردن وقایع این روز و تقدیر از حضور باشکوه مردم شهرستان کامیاران در راهپیمایی 13 آبان گفت : مردم ما با حضور حماسی در مناسبت های مختلف ، اتحاد وهمدلی و تبعیت از رهبری نقشه های شوم استکبار را خنثی وبی اثر کرده اند.

وی با تبریک حلول ماه ربیع ، هفته وحدت وروز دانش آموز افزود : امروزه قدرتهای استکباری چشم طمع به نفت ومنابع طبیعی و ارزشمند کشورهای خاورمیانه دارندکه در سایه وحدت وهمدلی می توان نقشه آنها را نقش بر آب کرد.

دکتر الماسی در ادامه تصریح کرد : موفقیت وپیشرفت کشور در گرو تلاش دانش آموزان ، فرهنگیان ودانشجویان است و انتظار می رود این اقشار عظیم از جامعه با پیمودن مسیر علم ودانش توسعه وتعالی ایران اسلامی را هرچه بیشتر رقم زنند.

وی با تقدیر از اقشار مختلف مردم به خاطر حفظ وحدت ویکپارچگی تصریح کرد: مردم ما با حفظ این وحدت و با مشت محکم مرگ بر آمریکا به دشمن پاسخ داده اند.

دکتر الماسی شکل گیری انقلاب 57 و شعار نه شرقی نه غربی را بیانگر این دانست که مردم ایران زیر بار ارتباط رذیلانه با هیچ قدرتی نخواهند رفت وتعامل خود را با دنیا بر اساس حکمت ، عزت ومصلحت خواهند داشت.

دکتر مسعود الماسی به اقدامات آمریکا برضد ملت ایران از قبیل حمایت از رژیم بعث عراق در جنگ با ایران ، زدن هواپیمای مسافربری و پشت پازدن به تعهدات مذاکرات 1+5  اشاره کرد وگفت : کشورهای استکباری پیشرفت و اقتدار ایران را تحمل نمی کنند به همین دلیل به هر بهانه ای به دنبال ضربه زدن به آن هستند.

وی افزود : آخرین حربه دشمنان این است تا با استفاده از قیچی دولبه تروریسم اقتصادی و جنگ روانی بعد از حوادث سال 96 جامعه را به فروپاشی بکشانند اما با توجه به سیاست های درست خروج از وابستگی به نفت این توطئه ها نیز نقش بر آب شد.

فرماندار شهرستان کامیاران در خاتمه این مراسم به موضوع انتخابات سال جاری اشاره وخواستار حضور حداکثری به منظور شکل گیری مجلسی قوی بر اساس سلایق وگرایشهای مختلف شد.

در پایان این مراسم قطعنامه ای در یک مقدمه و 6 بند با تکبیر حاضرین قرائت ودر پایان پرچم های آمریکا واسرائیل به آتش کشیده شد.

نظیر چنین مراسمی در شهر موچش برگزار شد.

13 آبان 98 کامیاران

بازدید [ 420 ]
برچسب ها