اخبار

شهرستان کامیاران

حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 13 آبان 97

مردم شهرستان کامیاران صبح امروز یکشنبه با حضور حماسی خود در راهپیمایی باشکوه 13 آبان ماه یکبار دیگر نفرت وانزجار خود را از استکبار به نمایش گذاشتند.
حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 13 آبان 97

به گزارش روابط عمومی فرماندار کامیاران مردم شهرستان کامیاران صبح امروز یکشنبه با حضور حماسی خود در راهپیمایی باشکوه  13 آبان ماه یکبار دیگر نفرت وانزجار خود را از استکبار به نمایش گذاشتند.

در این راهپیمایی با شکوه فرماندار ، ائمه جمعه وجماعات ، روحانیون ، اعضای شورای تامین ، خانواده معزز شهداء وایثارگران ، بسیجیان ،شوراهای اسلامی ، اصناف وبازاریان،  مسئولان وکارکنان ادارات ، فرهنگیان ودانش آموزان و سایر اقشار مختلف حضور داشتند ، راهپیمایان با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا ومرگ بر اسرائیل و الله اکبر خامنه ای رهبر نفرت وانزجار خود را از استکبار جهانی نشان داده و حمایت خود را از رهبری ودستاوردهای نظام اعلام نمودند.

پس از حضور باشکوه مردم در چهار راه اصلی ومحل تجمع نهایی ، دکتر شعبان سپهر معاون فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی کردستان به عنوان سخنران مراسم ضمن بر شمردن وقایع این روز و تقدیر از حضور باشکوه مردم کردستان وشهرستان کامیاران در راهپیمایی 13 آبان گفت : امروز مردم ما نشان دادند با اتحاد وهمدلی و تبعیت از رهبری کماکان در برابر استکبار ایستاده اند.

وی با اشاره به دخالت های آشکار وپنهان استکبار جهانی و در راس آنها آمریکا در امور دیگر کشورها افزود : ملت ایران هیچگاه به دشمنان اسلام اجازه دخالت در امور خود را نخواهد داد.

دکتر سپهر در ادامه تصریح کرد : آمریکا با خروج از توافق بین الملی برجام ، ثابت کرد که مورد اعتماد نبوده و منفور کشورها وملت های آزادیخواه باقی خواهد ماند.

معاون فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی کردستان در شرایط کنونی توصیه کرد: تا مردم حفظ وحدت ، اطاعت از رهبری و منافع ملی را به عنوان اصول اساسی خود در نظر بگیرند تا مانع تحقق اهداف دشمنی شوند که معیشت ملت و منافع مردم را نشانه گرفته اند.

در ادامه این مرامسم قطعنامه ای در یک مقدمه و 8 بند با تکبیر حاضرین قرائت ودر پایان پرچم های آمریکا واسرائیل به آتش کشیده شد.

گزارش راهپیمایی 13 آبان کامیاران

بازدید [ 566 ]
برچسب ها