اخبار بخشداری ها

بخشداری مرکزی

حضور باتمانی بخشدار مرکزی کامیاران در نماز جمعه روستای لون سادات در اولین روز از دهه مبارک فجر

بخشدار مرکزی کامیاران در اولین روز از دهه مبارک فجر و گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در نماز جمعه روستای لون سادات شرکت نموده و در خطبه های نماز جمعه این روستا به بیان برکات و دستاوردهای انقلاب اسلامی پرداختند.
حضور باتمانی بخشدار مرکزی کامیاران در نماز جمعه روستای لون سادات در اولین روز از دهه مبارک فجر

باتمانی قبل شروع خطبه ها ضمن تقدیر و تشکر از مردم متدین و دیندار روستای لون سادات به جهت حضور پرشور در نماز جمعه و آرزوی قبولی طاعات و عبادات و تبریک فرارسیدن ایام دهه فجر عنوان داشت:دهه فجر بهترین فرصت جهت تبیین دستاورد های انقلاب اسلامی است چرا که در طول سالیان گذشته خدمات بزرگی در تمامی عرصه ها به ویژه زیر ساختی ، عمران و اموزشی و فرهنگی در سطح روستاها انجام شده اصلا با دوران قبل از انقلاب قابل مقایسه نیست و این از برکات انقلاب اسلامی است.

بخشدار مرکزی کامیاران در بخش دیگری از سخنان خود در رابطه با مزایای بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر توضیحاتی ایراد نمودند و کشاورزان و اهالی روستای لون سادات را به استفاده از مزایای این بیمه دعوت نمودند.

باتمانی اهداف مهم بیمه عشایر و روستاییان را جلوگیری از مهاجرت بی رویه روستاییان به شهر ها ، بالا بردن سطح زندگی روستاییان و عشایر و تامین امنیت اجتماعی باز توزیع عادلانه درآمد برشمردند.

در پایان خطبه ها احکام مستمری تعدادی از بیمه شدگان کارگزاری روستای شاهینی( کد 69112) که ساکن روستای لون سادات بودند توسط بخشدار مرکزی و شورای اسلامی روستای مذکور اهدا گردید.

بازدید [ 1513 ]
برچسب ها