اخبار

شهرستان کامیاران

جهش تولید مهترین هدف اجرای پروژه های کشاورزی در کامیاران

دکتر الماسی فرماندار شهرستان کامیاران در بازدید از پروژه های کشاورزی بخش موچش به همراه مهندس زارع معاون عمران وبرنامه ریزی فرماندار ، مرادی بخشدار موچش و مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ، گفت : مهمترین هدف ما از اجرای پروژه های کشاورزی در سال جاری جهش تولید در این بخش است
جهش تولید مهترین هدف اجرای پروژه های کشاورزی در کامیاران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران ظهر روز چهارشنبه 24 اردیبهشت ماه 99 دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران ، مهندس زارع معاون عمران وبرنامه ریزی فرماندار ، مرادی بخشدار موچش ، کوشکی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان و کارشناسان مربوطه از پروژه های کشاورزی بخش موچش بازدید به عمل آوردند.

فرماندار کامیاران در این بازدید با اشاره به نقش کشاورزی این منطقه در تولید واشتغال گفت : مهترین هدف ما از اجرای پروژه های کشاورزی در شهرستان جهش تولید در این حوزه است.

دکتر مسعود الماسی افزود : برای تحقق این برنامه لازم است کشاورزان الگوی کشت را رعایت و به تولید محصولات با بهره وری و ارزش افزوده بالا اهتمام نمایند.

وی خاطر نشان کرد : در حال حاضر طرح هایی شامل اجرای پروژه فرآوری میوه در روستای نشور توسط بخش خصوصی و با تسهیلات دولتی ، تبدیل سیستم آبیاری سنتی به سیستم آبیاری تحت فشار در سطح حدود 420 هکتار از مزارع موچش ، اجرای سیستم آبیاری در سطح 550 هکتار اراضی پایاب سد رمشت  و پروژه انتقال آب سد گاوشان به 1200 هکتار از اراضی دیم خامسان بخشی از اقدامات در حوطه کشاورزی است که در صورت تحقق جهش تولید خوبی را به دنبال خواهد داشت.

فرماندار کامیاران گفت : پیگیری لازم برای تامین اعتبارات اجرای باقیمانده این پروژه ها انجام وامیدواریم بتوانیم تا پایان سال جاری به اهداف مورد نظر در این زمینه دست یابیم.

بازدید از پروژه های کشاورزی موچش

بازدید [ 86 ]
برچسب ها