اخبار

کامیاران

جلسه هیأت مدیره تیم اتحاد کامیاران با فرماندار شهرستان

عصر روز شنبه 2 تیر ماه جلسه ای با حضور دکتر الماسی فرماندار شهرستان کامیاران ، باجلانی رئیس ورزش و جوانان واعضای هیأت مدیره تیم اتحاد کامیاران که اخیرا به لیگ دسته دوم کشور راه یافته برگزار شد.
جلسه هیأت مدیره تیم اتحاد کامیاران با فرماندار شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران عصر روز شنبه دوم تیر ماه جلسه ای با حضور دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران باجلانی ریئس ورزش و جوانان و اعضای هیئت مدیره تیم اتحاد کامیاران برگزار شد که در این جلسه مسائل و مشکلات این تیم مورد بررسی قرار گرفت.

فرماندار شهرستان کامیاران گفت : خوشبختانه کامیاران در زمینه ورزشی دارای ظرفیت ها و پتاسیل های خوبی است که همه باید تلاش کنیم تا این شهرستان به جایگاه های بالاتری در سطح استان و کشور برسد.

مسعود الماسی افزود : امروزه در تمام دنیا با برنامه ریزی دقیق و مناسب و با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی و شیوه های مختلف اسپانسر برای تیم جذب میشود در کامیاران هم امیدواریم به این سمت برویم تا تیم ها در آینده درامد پایدار داشته باشند.

وی تاکید کرد : یکی دیگر از راههایی که میتواند در این زمینه تاثیر داشته باشد استفاده از فناوری اطلات تبلیغات و راه اندازی باشگاه و مدارس در رشته مذکور است

فرماندار شهرستان کامیاران در ادامه این جلسه گفت ما تمام تلاش خود را جهت حمایت از تیم کامیاران از مراجع بالاتر به انجام خواهیم رساند و اظهار امیدواری کرد که تمام تیم های ورزشی شهرستان بتوانند به موفقیت های بیشتر دسترسی پیدا کنند.

در ابتدای جلسه سامدی رئیس هیآت مدیره باشگاه و دیگر اعضای هیآت مدیره گزارشاتی در خصوص تیم فوتبال اتحاد کامیاران ارایه نمودند.

 

بازدید [ 659 ]
برچسب ها