اخبار

کامیاران

جلسه هماهنگی برگزاری مراسم عید ولایت وامامت در محل فرمانداری کامیاران برگزارشد

به منظور هماهنگی وبرنامه ریزی در خصوص برگزاری مراسم عید ولایت وامامت جلسه ای به ریاست فرماندار و با حضور جمعی از مسئولان در محل فرمانداری کامیاران برگزار شد
جلسه هماهنگی برگزاری مراسم عید ولایت وامامت در محل فرمانداری کامیاران برگزارشد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران ظهر روز شنبه 26 مرداد ماه 98 به منظور هماهنگی وبرنامه ریزی در خصوص برگزاری مراسم عید ولایت وامامت ، عید غدیر جلسه ای به ریاست دکتر الماسی فرماندار و با حضور حجت الاسلام زارعی امام جمعه و جمعی از مسئولان در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار شهرستان کامیاران در این نشست  گفت : حضرت علی (ع) به عنوان نقطه وحدت مسلمان مورد احترام همگان بوده و لازم است در اجرای مراسم عید امامت و ولایت به مسائل مشترک و وحدت آفرین اشاره شود.

دکتر مسعود الماسی افزود : اجرای چنین برنامه هایی با محوریت مردم می تواند با جذابیت و مشارکت بیشتری برگزار و به اهداف مورد نظر برسد.

فرماندار شهرستان کامیاران در خاتمه اظهار امیدواری کرد : ادارات ونهادها در اجرای این مراسم مذهبی نهایت تلاش وهمکاری را داشته باشند.

در ادامه این نشست حجت الاسلام احمد زارعی امام جمعه کامیاران با بیان پیشنهادهای خود دراین خصوص از برنامه ریزی لازم برای برگزاری مراسم وجشن عید غدیر ، عید امامت و ولایت خبر داد و خواستار مشارکت وهمراهی و فراهم کردن شرایط حضور مردم شد وگفت : تلاش بر این است فضا وامکانات مناسب به منظور حضور مردم در این مراسم فراهم شود.

وی در خصوص زمان برگزاری مراسم اظهار داشت : این مراسم ساعت 10 شب دوشنبه برگزار خواهد شد.

بازدید [ 163 ]
برچسب ها