اخبار

جلسه فوق العاده کارگروه اشتغال شهرستان کامیاران برگزار شد

با تاکید دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران مبنی بر تسهیل گری و اقدام سریع در پرداخت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی ، جلسه فوق العاده کارگروه اشتغال برگزار شد
جلسه فوق العاده کارگروه اشتغال شهرستان کامیاران برگزار شد

پرداخت 7 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال پایدار روستایی در شهرستان کامیاران

این مطلب را مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران در جلسه فوق العاده کارگروه اشتغال شهرستان که صبح امروز سه شنبه 2 مرداد ماه برگزار شد اعلام کرد

جلسه فوق العاده کارگروه اشتغال شهرستان کامیاران صبح امروز سه شنبه 2 مرداد ماه 97 به ریاست دکتر الماسی و با حضور اعضای کارگروه در محل فرمانداری شهرستان برگزار شد.

فرماندار شهرستان کامیاران در این جلسه ضمن تاکید لازم مبنی بر تسریع در بررسی ومعرفی طرح های اشتغال پایدار روستایی گفت : فرصت خوبی در اختیار مدیران شهرستان به ویژه مسئولان بانک هاست تا با تلاش مضاعف شرایط توسعه وایجاد اشتغال پایدار و تولید بیشتر را با پرداخت به موقع تسهیلات به طرح های قابل توجیه فراهم نمایند.

مسعود الماسی  با تقدیر از اقدامات صورت گرفته افزود : تا کنون 385 طرح با اعتباربالغ بر 50 میلیارد ریال در کمیته فنی تصویب وبه کارگروه استان و بانک های عامل معرفی شده اند.

الماسی خواستار تسهیل گری در ضمانت های بانکی و استفاده از املاک با سند مالیکت به عنوان وثیقه شد و تصریح کرد : از طرح های معرفی شده 75 طرح موفق به دریافت تسهیلات به میزان 7 میلیارد تومان شده اند که این میزان لازم با همت همه اعضاء به سطح مورد انتظار افزایش یابد.

فرماندار کامیاران در ادامه گفت : بر اساس شیوه نامه می توان از متقاضی به میزان10 تا 20 درصد به عنوان آورده دریافت وبلافاصله بعد از شروع به فعالیت این مبلغ  نیز به متقاضی عودت و نباید مسدود نگردد.

فرماندار شهرستان در خاتمه اضافه کرد: آمار بیکاری در کامیاران حدود 16.4 درصد می باشد و در حال حاضر یکی از راههای کاهش بیکاری استفاده از این تسهیلات است و انتظار هست از این فرصت پیش آمده در این راستا بهره کافی گرفته شود.


کارگروه اشتغال 2 مرداد 97

بازدید [ 599 ]
برچسب ها