اخبار

شهرستان کامیاران

جلسه فرماندار کامیاران با تعدادی از مسئولان بانکهای شهرستان

جلسه ای با حضور دکتر الماسی فرماندار کامیاران ، مهندس زارع معاون عمران وبرنامه ریزی فرمانداری ، معاون بنیاد مسکن کردستان ، روئسای بنیاد مسکن ، کمیته امداد ، بهزیستی و تعدادی از بانک ها به منظور هماهنگی در خصوص تهسیل گری در اخذ تضامین بانکی برگزار شد
جلسه فرماندار کامیاران با تعدادی از مسئولان بانکهای شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران ظهر روز چهارشنبه 27 آذر ماه 98 جلسه ای به ریاست دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران وبا حضور مهندس زارع معاون عمران وبرنامه ریزی فرمانداری ، مهندس آور معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کردستان ، روئسای بنیاد مسکن ، کمیته امداد ، بهزیستی و تعدادی از بانک ها به منظور هماهنگی در خصوص تهسیل گری در اخذ تضامین بانکی در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار شهرستان کامیاران در این جلسه به اهمیت ساخت مسکن محرومین در مناطق روستایی با همکاری ادارات و نهادها اشاره کرد وگفت : یکی از کارهای ارزشمندی که در چند سال اخیر از سوی دولت به نحو مطلوبی پیگیری می شود ساخت مسکن محرومین در مناطق روستایی است.

دکتر مسعود الماسی افزود : بخشی از هزینه های ساخت این واحدها به صورت بلا عوض توسط بنیاد مسکن و بخش دیگری از آن نیز بصورت تسهیلات در اختیار مددجویان نیازمند تحت پوشش کمیته امداد وبهزیستی قرار می گیرد.

وی تصریح کرد :  بانک های کامیاران در پرداخت تسهیلات نسبت به سایر شهرستان های استان پیشتاز بوده و عملکرد قابل تقدیری دارند.

فرماندار کامیاران اظهار امیدواری کرد : در راستای کمک به محرومین هم بانک ها با استفاده مطلوب از قوانین نهایت تهسیل گری در پرداخت وام های ساخت مسکن داشته باشند تا تبعات مثبت آن در زمینه های بهداشتی ، فرهنگی و اجتماعی نمایان شود.

در ادامه این نشست مهندس آور معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کردستان گفت : در اجرای این طرح قرار است 25 میلیون تومان به صورت بلاعوض و 40 میلیون تومان تسهیلات کم بهره زمان دار در اختیار نیازمندان قرار گیرد.

نشست فرماندار ومسئولان بانکها

بازدید [ 201 ]
برچسب ها