اخبار

کامیاران

جلسه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان کامیاران برگزار شد

جلسه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان کامیاران با دستور کار برنامه ریزی مناسبت های سوم خرداد سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، سالگرد ارتحال حضرت امام(ره) و 15 خرداد روز یکشنبه 30 اردیبهشت ماه در محل سالن جلسات فرمانداری وبه ریاست فرهادی معاون فرمانداری برگزار شد
جلسه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان کامیاران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران جلسه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان کامیاران با دستور کار برنامه ریزی مناسبت های سوم خرداد سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، سالگرد ارتحال حضرت امام(ره) و 15 خرداد روز یکشنبه 30 اردیبهشت ماه در محل سالن جلسات فرمانداری وبه ریاست فرهادی معاون فرمانداری برگزار شد.

وی در ابتدای این جلسه با اشاره به اهمیت این مناسبت ها و لزوم گرامیداشت آنها به عنوان بک وظیفه گفت : در تاریخ هشت سال دفاع مقدس ایام های ویژه ای هست که بازخوانی هر کدام از آنها بیانگر فداکاریها و رشادتهای دلیر مردانی است که برای عظمت ایران اسلامی از جان خود گذشتند و اجازه ندادند یک وجب از خاک این مملکت در دست بیگانگان قرار گیرد.

فرهادی با گرامیداشت این ایام افزود : سوم خرداد ماه به عنوان یکی از این ایام های به یاد ماندنی در تاریخ ماندگار بوده وخواهد ماند.

معاون فرمانداری به بیان مقاومت وایستادگی مردمی برای حفظ میهن اشاره و تصریح کردند : شکل گیری انقلاب اسلامی ایران به عنوان انقلابی آزاد ومستقل بدون وابستگی به شرق وغرب باعث کینه و دشمنی قدرتهای شیطانی شد به همین خاطر تصمیم گرفتند در همان ابتدا با نقشه های مختلفی از جمله جنگ تحمیلی این انقلاب را از بین ببرند . اما اقدامات موثر مردمی با ایمان ، اعتقاد وعزم راسخ و رهبری دلسوزانه امام (ره) حماسه های عظیمی خلق شد که آزدسازی خرمشهر یکی از مهمترین آنهاست.

وی در ادامه سخنان خود از امام (ره) به عنوان پدیده قرن بیستم یاد کرد ، که توانست با رهبری انقلابی بی نظیر در دنیا اثر گذار باشد.

فرهادی ضمن اشاره به قیام 15 خرداد 42 به عنوان جرقه ای برای شکل گیری انقلاب به رهبری امام (ره) گفت : امام امت (ره) با دور اندیشی و با دستان خالی وبا تکیه بر ایمان واعتقاد خود در برابر قدرت های بزگ ایستاد تا استقلال ، آزادی و جمهوری اسلامی را به ارمغان بیاورد.

معاون فرمانداری  خاطرنشان کرد : شخصیت حضرت امام (ره) به گونه ای بود که امروز هم آزادیخواهان دنیا و مستضعفان و مظلومان عالم با تاسی از تفکر آن بزرگ مرد ، ندای آزدای سر می دهند.

فرهادی افزود : زمانی که حضرت امام(ره) از دنیا رفتند خیل عظمیم جمعیت ومیلیونها نفر با حضور در مراسم ارتحال ایشان وفاداری خود را به آرمان ها و مکتب آن رهبر آزاده نشان دادند.

وی در ادامه اظهار داشت : امروزه پیشرفت های عظیم کشورمان نشاط گرفته از آرمان های والای امام راحل و در ادامه رهبری هوشمندانه  مقام معظم رهبری است  که لازم است با اجرای برنامه های مختلف دستاوردهای بزرگ نظام معرفی و از تلاش ها ، ایثارگریها وفداکاریها تجلیل شود.

در ادامه این جلسه ماموستا امین رحمانی پیرمحمدی رئیس مرکز بزرگ اسلامی و جناب سرهنگ کهریزی معاون سپاه شهرستان به بیان مطالبی در خصوص این مناسبت ها پرداخته وآمادگی خود را برای برگزاری وحضور در برنامه های در نظر گرفته شده اعلام کردند.

گفتنی است معاون فرماندار کامیاران از اجرای چندین برنامه مختلف به این مناسبت ها خبر داد و گفت : برنامه هایی تحت عناوین مراسم عمومی سالگرد سوم خرداد ، غبارروبی مزار شهدا ، دیدار با خانواده شهدا ، مراسم عمومی سالگرد ارتحال امام و 15 خرداد از مهمترین برنامه ها هستند.

بازدید [ 618 ]
برچسب ها