اخبار

کامیاران

جلسه شورای ساماندهی سالمندان شهرستان کامیاران

صبح روز دوشنبه مورخ 21 خرداد جلسه شورای ساماندهی سالمندان شهرستان کامیاران به ریاست فرهادی معاون فرمانداری شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد .
جلسه شورای ساماندهی سالمندان شهرستان کامیاران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران صبح روز دوشنبه مورخ 21 خرداد جلسه شورای ساماندهی سالمندان شهرستان کامیاران به ریاست فرهادی معاون فرمانداری شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد .
معاون فرمانداری شهرستان در بر ايجاد بستري مناسب جهت حضور سالمندان در جامعه و اصلاح مبلمان شهري تاكيد نمود. و اشاره اي به مشكلات مربوط به انجمن سالمندان داشت

فرهادی با اشاره به مباحثی در خصوص مقايسه پيش بيني روند سالخوردگي جمعيت درشهرستان ، بیان کرد. و با بیان مطالبی پیرامون ساماندهی سالمندان گفت: منظور از ساماندهی به سالمندان بهبود روش زندگی و ارتقای کیفیت آن و ایجاد رضایت از زندگی ازطریق ارائه خدمات رفاهی ، بهداشتی ، درمانی و توانبخشی بــا رعایت سیاستها و خط مشی ها می باشد.

در ادامه از زحمات شایسته بهزیستی  و تمامي دستكاههاي عضور شوراي سالمندان شهرستان قدرداني نمود. و توضيحاتي در خصوص وضعيت سالمندي در شهرستان بيان نمود و افزود: هرچند سالمندي فرآيند مداومي در زندگي انسان است، ولي اينكه دقيقا از چه سني آغاز مي شود و چه وقت مي توان فردي را سالخورده تلقي نمود دقيقا مشخص نمي باشد زیرا كه هركس ممكن است در سن خاصي پير شود، وی افزود: برخي از افراد در سنين نسبتا جواني پير ميشوند و بعضي تا دير زماني جوان مي مانند.

 

بازدید [ 532 ]
برچسب ها