اخبار

کامیاران

جلسه شورای ترافیک شهرستان کامیاران به ریاست فرماندار برگزار شد

فرماندار شهرستان کامیاران در جلسه شورای ترافیک این شهرستان بر لزوم اتخاذ تدابیر لازم در آغاز سال نو و اجرای طرح های مناسب در راستای روان سازی عبور ومرور تاکید کرد
جلسه شورای ترافیک شهرستان کامیاران به ریاست فرماندار برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران جلسه شورای ترافیک شهرستان کامیاران ظهر روز شنبه 4 اسفند ماه 97 به ریاست فرماندار شهرستان وبا حضور اعضای این شورا در محل فرمانداری برگزار شد.

دکتر الماسی فرماندار شهرستان با اشاره به در پیش بودن سال نو بر لزوم اتخاذ تدابیر لازم جهت ارائه خدمات مناسب وشایسته به مسافران و مهمانان نوروزی  تاکید کرد وگفت : اجرای طرح هایی که بتواند تسهیل در عبور ومرو را فراهم نماید ضروری است.

 وی افزود: عملکرد عادلانه راهور شهرستان در برخورد با تخلفات رانندگی اقدامی موثر در جهت پیشگیری از حوادث بوده وانتظار می رود در ایام تعطیلات با رویکردی مثبت نسبت به راهنمایی و همکاری با مسافران اقدام شود تا خاطره ای ماندگار در ذهن آنان فراهم گردد.

دکتر الماسی از ادارات سطح شهرستان خواست تا ضمن همکاری با هم نسبت به بهسازی علائم ها، نصب تابلوهای مورد نیاز ، زیباسازی مکان های مختلف ، خط کشی ولکه گیری معابر وخیابان ها ، جمع آوری نخاله های رها شده در کنار جاده ها ، ساماندهی پیاده روها و تشدید فعالتیهای نظارتی اقدام نمایند.

بازدید [ 421 ]
برچسب ها