اخبار

کامیاران

جلسه شورای اداری شهر موچش با حضور دکتر الماسی فرماندار شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران - جلسه شورای اداری بخش موچش با حضور فرماندار دکترالماسی ، امام جمعه ، بخشدار و شورای اداری بخش در سالن آموزش و پرورش موچش برگزار شد.
جلسه شورای اداری شهر موچش با حضور دکتر الماسی فرماندار شهرستان

دکتر الماسی  فرماندار شهرستان با انتقاد از سیستم ها و نهادهای اطلاع رسان گفت :در دولت خدماتی به مردم ارایه شده است که مردم با احساس این خدمات به مقبولیت دولت در صحنه های مختلف پاسخ قابل قبولی داده اند و آنجا که می بایست این خدمات به مردم اطلاع رسانی شود ، به نحو مطلوب  ادای دین نشده و می بایست با  اطلاع رسانی به موقع  خدمات دولت به مردم , جبران گذشته را داشته باشند .

وی یکی دیگر از توفیقات این دولت را حرکت در چهار چوب قوانین و مقررات مدون عنوان نمود و افزود: دولت تدبیر و امید در سیاستهای اجرایی سرلوحه خدمتگزاران قرار گرفته و تمامی برنامه های دولت در قالب قوانین مدون اجرا شده و تلاش خود را بر عدم عدول از قوانین به منصه ظهور نشانده است .

الماسی با اشاره به گوشه ای از خدمات دولت در روستاها اظهار کرد :در کنار طرح های مهمی چون طرح تحول سلامت، امید اجتماعی ، بوستانهای امید و سایر طرح های دیگر این افتخار نصیب دولت شده است که در بخش سرانه فضای ورزشی در روستاها به ازاء هر نفر بالغ بر یک متر مربع به جوانان و نوجوانان تقدیم نماید و در گام های بعد برای بانوان نیز برنامه ریزی هایی در دستور کار قرار خواهد گرفت .

فرماندار شهرستان کامیاران محور برنامه های خود را در بخش موچش،تکریم مردم ،توجه به اشتغال جوانان و سایر اقشار، معیشت ، تلاش در رفع محرومیت و عقب ماندگی های بخش و ایجاد فضایی ارام و امن در سایه تعامل بین دولت و مردم و نهادهای دولتی و غیر دولتی عنوان و به دستگاهای اجرای بخش نیز بر رعایت تکریم مردم همراه با اخلاق و رفتار حسنه تاکید کرد.

 

 

بازدید [ 738 ]
برچسب ها