اخبار

کامیاران

جلسه سرپرست فرمانداری شهرستان با اعضای شورای شهر

ارشدی سرپرست فرمانداری شهرستان گفت آنچه که بیش از هر چیز دیگری برای اعضای شورای شهر اهمیت دارد، انتخاب شهرداری باکفایت و با برنامه مشخص است که با توجه به امکانات و بودجه موجود امکان اجرایی شدن داشته باشد.
جلسه سرپرست فرمانداری شهرستان با اعضای شورای شهر
وی با اشاره به اینکه شهردار تمام شهرها انتخاب شده اما در شهر کامیاران این اقدام مهم هنوز به نتیجه نرسیده است گفت : تمام افراد منتخب مردم محترم هستند و باید در راستای منافع مردم در اسرع وقت تصمیم بگیرند.
وی افزود: اعضای شورای شهر چکیده‌ای از تفکر و شعور مردم هستند و چنانچه قادر به صحبت کردن و تبادل نظر با یکدیگر نباشیم به شعور مردم توهین کرده‌ایم.

ارشدی  با اشاره به اینکه تمام شورای شهر و عملکرد آن باید در ویترین باشد عنوان کرد: مردم باید در جریان امور شورای شهر قرار بگیرند و چون این نهاد مردمی و منتخب مردم هست باید واژه مردم در تمام شعارها موجود و در عمل نیز ثابت شود.
سرپرست فرمانداری کامیاران با تقدیر از حساسیت فعالان مدنی شهرستان نسبت به موضوع انتخاب شهردار بر لزوم تصمیم گیری سریع در این زمینه تاکید و اظهار امیدواری کرد با انتخاب فردی شایسته توسعه برنامه های شهری با سرعت در دستور کار قرار گیرد.

بازدید [ 957 ]