اخبار

کامیاران

جلسه سالانه ستاد امر به معروف ونهی از منکر شهرستان کامیاران برگزار شد

جلسه سالانه ستاد امر به معروف ونهی از منکر شهرستان کامیاران با حضور دکتر ارشدی سرپرست فرمانداری ، الله مرادی دبیر ستاد امر به معروف ونهی از منکر استان ، امامان جمعه شهرستان و معاونت های این ستاد در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
جلسه سالانه ستاد امر به معروف ونهی از منکر شهرستان کامیاران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران روز یک شنبه 13 اسفند ماه در محل سالن جلسات فرمانداری با حضور دکتر جمال ارشدی سرپرست فرمانداری شهرستان کامیاران ، محمود الله مرادی دبیر ستاد امر به معروف استان کردستان ، امامان جمعه و معاونت های ستاد امر به معروف در شهرستان کامیاران نشست سالیانه ستاد امر به معروف ونهی از منکر کامیاران برگزار شد.

 در ابتدای این جلسه فرامرز قیسوندی جانشین دبیر ستاد امر به معروف ونهی از منکر شهرستان کامیاران در گزارشی ضمن اعلام برنامه های ستاد امر به معروف ونهی از منکر از تشکیل 32 شورای اداری ، 50 شورای روستایی 14 شورای اصناف ، 4 شورای بانک ها و8 شورای آزاد خبر داد وگفت :  در مجموع 108 شورا و 114 گروه عضو ستاد امر به معروف ونهی از منکر ساماندهی وآموزش دیده اند.

وی افزود : در حال حاضر تعداد افراد عضو شوراها و گروهها 1132 نفر می باشد که درسال گذشته تعداد این افراد 420 نفر بوده است.

قیسوندی در ادامه به بخشی از مشکلات ستاد شهرستان اشاره واز مسئولان خواست در این خصوص مساعدت لازم را داشته باشند.

در ادامه ماموستا توفیق قربانی امام جمعه شهرستان گفت : روحانینون به عنوان قشر تاثیر گذارو آگاه نسبت به امورشرعی به کرات ودر طول هفته نسبت به این امر مقدس اهتمام داشته و بر اساس آیات قرآنی واحادیث  افراد جامعه را به کارهای درست ترغیب واز رفتارهای ناصواب نهی می کنند.

وی افزود : انجام فریضه امر به معروف ونهی از منکر مختص افراد خاصی نیست و همه آحاد جامعه در این زمینه مسئول هستند ودر روز قیامت همه بازخواست خواهند شد.

ماموستا قربانی تصریح کرد : لازم است با اقدامات مناسب کاری شود تا تمام افراد نسبت به این فریضه حساس ودر جهت اجرای آن تلاش نمایند.

حاج آقا علی اشرف علیمحمدی امام جمعه شهرستان در ادامه این جلسه گفت : بر اساس آیات قرآن اولین وظیفه ای که بر فرد گذاشته شده است اول احیای این دو فریضه در خود بعد خانواده و سپس گروههای دیگر می باشد.

وی با اشاره به مراتب امر به معروف در بین افراد بر اساس وظایف محوله ،  افزود : کسانی که در جمهوری اسلامی مسئول و مشغول به خدمت هستند باید با اعتقاد راسخ نسبت به شروع این فریضه و شروع از خود اقدام و عمل وزبان خود را در جهت گسترش اصول اسلام و انقلاب بکار گیرند.

حاج آقا علیمحمدی تصریح کرد : ما باید تلاش نماییم تا با اصلاح خود توده های مردم را همراه و با عمل خود به مردم نشان دهیم که خادم این مردم وادامه دهنده راه شهدا و پیرو مقام معظم رهبری بوده و با رفتار انقلابی خدمت نماییم.

جلسه سالانه ستاد امر به معروف

بازدید [ 886 ]
برچسب ها