اخبار

شهرستان کامیاران

جلسه برنامه ریزی ستاد گرامیداشت سوم خرداد در کامیاران برگزار شد

جلسه هماهنگی وبرنامه ریزی ستاد گرامیداشت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر روز مقاومت ، ایثار وپیروزی به ریاست فریدون باتمانی معاون سیاسی و امنیتی فرماندار شهرستان کامیاران وبا حضور سایر اعضای این ستاد در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد
جلسه برنامه ریزی ستاد گرامیداشت سوم خرداد در کامیاران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران روز دوشنبه 30 اردیبهشت جلسه هماهنگی وبرنامه ریزی ستاد گرامیداشت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر روز مقاومت ، ایثار وپیروزی به ریاست فریدون  باتمانی معاون سیاسی و امنیتی فرماندار شهرستان کامیاران وبا حضور سایر اعضای این ستاد در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

معاون سیاسی وامنیتی فرماندار شهرستان در ابتدای این جلسه با تبریک پیشاپیش این روز گفت : در راستای زنده نگهداشتن این حماسه ملی ضروری است هر ساله برنامه هایی برگزار و فرهنگ مقاومت ، ایثار وفدارکاری ترویج و به جوانان و نسل جدید منتقل گردد.

باتمانی افزود : در تاریخ پر افتخار ایران اسلامی و در طول هشت سال دفاع مقدس شاهد فداکاری ها و رشادتهای دلیرمردانی بوده ایم که برای عظمت ایران اسلامی از جان خود مایه گذاشتند واجازه ندادند یک وجب از خاک این کشور در دست بیگانگان قرار گیرد.

معاون سیاسی وامنیتی فرماندار کامیاران تصریح کرد  : سوم خرداد ماه به عنوان ماندنی ترین ایام تاریخ ایران و روزی که با پیروزی نیروهای ایرانی  شکست بزرگی نصیب دشمن شد در ویترین افتخارات این کشور باقی خواهد ماند و پرداختن به این روز مبارک همواره مایه عزت وسربلندی ملت ایران می باشد.

در ادامه این جلسه شیری رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کامیاران با اشاره به اهمیت مقاومت و ایستادگی به عنوان رمز پیروزی گفت : پیروزی استقامتی که زیر نظر خداوند باشد استمرار خواهد داشت و امروز منشاء همه رشادت ها کربلاست.

سپس سرهنگ حبیب الله کهریزی معاون هماهنگ کنننده سپاه شهرستان با گرامیداشت یاد وخاطره شهدای کردستان و کامیاران گفت: به فرموده امام(ره) خرمشهر را خدا آزاد کرد و فتح خرمشهر فتح ارزشها بود و جا دارد ما هم در جهت حفظ ارزشها تلاش نماییم.

در ادامه پس از بحث وتبادل نظر برنامه هایی از قبیل برگزاری مراسم عمومی ، ارائه خدمات رایگان پزشکی ، دیدار با تعدادی از خانواده شهدا و ایثارگران ، غبارروبی مزار شهداء ، طرح موضوع در نماز جمعه و به صدا در آوردن زنگ مقاومت به همین مناسبت اجرا شود.

بازدید [ 357 ]
برچسب ها