اخبار

کامیاران

جلسه ای به منظور تعیین تکلیف زمین های اطراف دریاچه کامیاران برگزار شد

به منظور تعیین تکلیف زمین های اطراف دریاچه کامیاران جلسه ای به ریاست فرماندار و با حضور معاون عمرانی فرماندار ، رئیس واعضای شورای شهر کامیاران ، سرپرست شهرداری و کارشناسان حوزه شهری در محل فرمانداری برگزار شد
جلسه ای به منظور تعیین تکلیف زمین های اطراف دریاچه کامیاران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران به منظور تعیین تکلیف زمین های اطراف دریاچه کامیاران جلسه ای به ریاست دکترمسعود الماسی فرماندار و با حضور معاون عمرانی فرماندار ، رئیس واعضای شورای شهر کامیاران ، سرپرست شهرداری و کارشناسان حوزه شهری در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار شهرستان کامیاران در این جلسه با اشاره به لزوم تملک این زمین ها توسط شهرداری به منظور ایجاد فضایی مناسب ودرخور شهروندان گفت : در اجرای طرح های توسعه شهری منافع عمومی لحاظ شود.

دکتر مسعود الماسی افزود : تملک این زمین ها این امکان را فراهم می کند تا طرح های مختلف در این محدوده  شهر کامیاران با مشارکت وهمراهی بخش خصوصی اجرا و فضای شهری را دگرگون کند.

وی از اعضای شورا ، شهردار و کارشناسان مربوطه خواست در اسرع وقت با برنامه ریزی و انعقاد تفاهم نامه به صورتی که منافع مردم تامین شود نسبت به تملک این زمین ها در کمترین بازه زمانی اقدام و ساماندهی اطراف دریاچه صورت گیرد.

دکتر الماسی فرماندار شهرستان کامیاران با اشاره به اینکه تمام دنیا با بخش خصوصی به توسعه رسیده است اظهار امیدواری کرد: در راستای توسعه شهر کامیاران با همکاری مجموعه شورا وشهرداری و حمایت فرمانداری شرایط حضور سرمایه گذار بخش خصوصی به صورتی که شفافیت در کارمطرح و منافع شهرداری در آن تامین شده باشد فراهم گردد.

در ادامه این نشست آزاد شیروانی رئیس شورای شهر کامیاران گفت : تلاش مجموعه شورا و شهرداری ایجاد مکانی مناسب برای استفاده عموم است و در این راستا تمکل زمین های کنار دریاچه ضروری است.

وی افزود : به منظورتفاهم با صاحبان این زمین ها تفاهم نامه لازم تنظیم شده است.

سپس ناصر سلطانی سرپرست شهرداری کامیاران گفت : تمام تلاش بر این است سال 98 موضوع دریاچه به سرانجام برسد.

وی افزود : حدود ومیزان این زمینه ها تعیین و لازم است قبل از اجرای طرح ارزش گذاری انجام شود.

سلطانی خاطر نشان کرد : با ساماندهی اطراف دریاچه و اجرای طرح مناسب در این محدوده فضای شهری به نحو مطلوبی تغییر خواهد کرد./.


بازدید [ 604 ]
برچسب ها