اخبار

کامیاران

جلسه ابلاغ برنامه های ستاد امر به معروف شهرستان کامیاران برگزار شد.

جلسه ابلاغ برنامه های ستاد امر به معروف شهرستان کامیاران با حضور معاون فرمانداری شهرستان کامیاران در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
جلسه ابلاغ برنامه های ستاد امر به معروف شهرستان کامیاران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران ظهر امروز مورخ 19 اردبیهشت جلسه ابلاغ برنامه های ستاد امر به معروف شهرستان کامیاران با حضور معاون فرمانداری شهرستان کامیاران در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
دراین جلسه که با حضور معاون سازمان های نظامی و قضایی ستاد امر به معروف و نهی از منکر ، اداره اماکن و شهرداری و سایر ادارات  در محل فرمانداری شهرستان برگزار شد،
معاون فرمانداری شهرستان گفت بی تردید این ماه پرفیض فرصتی است تا اخلاص را در اعمال خود پایدار کنیم و با تقویت اراده در برابر خواهش های نفسانی ، حریم شخصیت و کرامت الهی خود را بازسازی و مصون داریم.

معاون فرماندار کامیاران در ادامه افزود : با توجه به قرار گرفتن در ایام پر خیر و برکت ماه مبارک رمضان باید تمهیدات لازم برای ارائه خدمات مطلوب به شهروندان اتخاذ شود تا در این ایام مردم برای انجام امورات خود با مشکلی مواجه نشوند.

فرهادی در خصوص ایام ماه مبارک رمضان و وظیفه سنگین نیروهای انتظامی در برخورد با متخلفین و متجاهران به روزه خواری افزود: نیروی انتظامی در ایام ماه مبارک رمضان در زمینه اماکن عمومی باید نظارت ها را بیشتر و با اماکنی که فاقد مجوز فعالیت هستند برخورد قاطع کند.
.

بازدید [ 686 ]
برچسب ها