اخبار

کامیاران

جشن انقلاب در روستای ماراب بخش مرکزی کامیاران برگزارشد

جشن چهل ویکمین سالگی انقلاب در روستای ماراب بخش مرکزی کامیاران باحضور دکتر الماسی فرماندار ، مهندس زارع معاون عمران وبرنامه ریزی ، مرادی بخشدار مرکزی ، سرهنگ بیگی جانشین انتظامی ، جمعی از مسئولان وحضور پرشور اهالی محلی برگزار شد
جشن انقلاب در روستای ماراب بخش مرکزی کامیاران برگزارشد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران همزمان با نهمین روز از دهه مبارک فجر صبح روز یکشنبه 20 بهمن ماه 98  جشن چهل ویکمین سالگی انقلاب در روستای ماراب بخش مرکزی کامیاران باحضور دکتر الماسی فرماندار ، مهندس زارع معاون عمران وبرنامه ریزی  ، مرادی بخشدار مرکزی ، سرهنگ بیگی جانشین انتظامی ، جمعی از مسئولان وحضور پرشوراهالی محلی برگزار شد.

فرماندار شهرستان کامیاران در این مراسم با تبریک چهل ویکمین سالگی انقلاب وتسلیت اربعین شهادت سردارحاج قاسم سلیمانی گفت : در راستای افزایش نقش مردم ومشارکت آنان در عرصه تصمیم گیری در جمهوری اسلامی ایران شوراهای اسلامی ودهیاران در روستاها شکل گرفت که به عنوان نهاد مدنی مهم می تواند توسعه سیاسی ایجاد نماید و جابجایی قدرت اتفاق می افتد که اثر ان ارائه خدمت با همراهی خود مردم است.

دکتر مسعود الماسی با اشاره به اقدامات خوب صورت گرفته در طول این 41 سال به منظور ارائه خدمات شایسه به مردم افزود : تفاوت عمده این نظام با قبل از انقلاب در این است که امروزه مسئولان افتخار این را دارند که خادم ملت هستند و هرخدمتی که ارائه می دهند بر کسی منت نمی گذارند چرا که نقش مردم در ارائه این خدمات به خوبی مشهود است.

وی سپس به بحث انتخابات دوم اسفند ولزوم مشارکت در این انتخابات اشاره و خاطر نشان کرد : مردم ما بایستی به نحوی آگهی و دانش خود را در این خصوص بالا ببرند تا باشناخت وظایف نمایندگی و وظایف دستگاههای دولتی و قوانین موجود در این زمینه ها انتخابی درست که می تواند در سرنوشت چهار ساله کشور تاثیر گذار باشد انجام دهند.

دکترالماسی سپس صداقت را مهترین عامل در راستای حل بسیاری از مشکلات و راهکار پیروزی وموفقیت در حال وآینده دانست واظهار امیدواری کرد : با سرلوحه قرار دادن صداقت در کارها واقعیت ها وآنچه که اتفاق می افتد به درستی برای مردم بیان نماییم تا همه از مزایایی آن بهره مند شوند.

وی افزود : به لطف خدمات صورت گرفته وایجاد امکانات اشتغال و تولید در روستاها امروزه شاهد افزایش جمعیت روستاها و مهاجرت معکوس هستیم که در راستای فراهم کردن زمین برای ساخت وساز مجبور به بازنگری طرح های هادی هستیم.

فرماندار کامیاران تصریح کرد : ما با افتخار و به عنوان نماینده و خدمتگزار مردم توانسته ایم بیش از 32 میلیارد تسهیلات اشتغال پایدار روستایی پرداخت کنیم که این روند ادامه خواهد داشت.

دکتر الماسی در ادامه بر لزوم تلاش بیشتر در جهت بهره مندی از ظرفیت ها وبهره وری وایجاد اشتغال مطلوب در بخش های مختلف از قبیل گردشگری و کشاورزی تاکید کرد وخواستار برنامه ریزی به گونه ای شد که بتوان به نتیجه دلخواه دست یافت.

فرماندار کامیاران سپس با اشاره به درخواست های مردمی در خصوص مسائل ومشکلات گفت : در اینده نزدیک میزخدمت دستگاههای اجرایی با حضور کارشناسان مربوطه در روستای ماراب برگزار و کاری که در حد توان باشد انجام خواهد شد.

دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران در خاتمه این مراسم با تقدیر از حضور اقشار مختلف و برگزار کنندگان این مراسم و آرزوی موفقیت برای عموم مردم شهرستان کامیاران بیان داشت : تلاش بر این است تا به منظور ایجاد نشاط اجتماعی خواسته مردم کارها و فعالیتهای ویژه ای که در روستاها امکان اجرای آن باشد به صورت سالانه برنامه ریزی وبرگزار شود.

گفتنی است در ابتدای این مراسم محسن مرادی بخشدار مرکزی کامیاران در گزارشی به اقدامات صورت گرفته در حوزه عملکرد دهیاری های این بخش پرداخت.

در این مراسم همچنین گروه سرود وتواشیح نسبت به اجرای برنامه پرداخته ودر پایان از آنان تجلیل شد./.

 

جشن انقلاب روستای ماراب

بازدید [ 227 ]
برچسب ها