اخبار

کامیاران

جشنواره های نوروزی در نقاط مختلف شهرستان کامیاران برگزار می شود

سرپرست فرمانداری کامیاران گفت : جشنواره های نوروزی در نقاط مختلف شهرستان کامیاران در راستای ایجاد نشاط اجتماعی ، وحدت مردم و ترویج برنامه های فرهنگی با رویکرد محلی برگزار می شود.
جشنواره های نوروزی در نقاط مختلف شهرستان کامیاران برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران جلسه هم اندیشی با موضوع پوشش وسبک زندگی بومی محلی در محل سالن جلسات فرمانداری وبا حضور سرپرست فرمانداری ، مسئولان دستگاههای فرهنگی و کارشناسان حوزه های اجتماعی و فرهنگی ظهر امروز دوشنبه 2 بهمن ماه برگزار شد.

جمال ارشدی در این جلسه با اشاره به جاذبه های فرهنگی و محلی شهرستان گفت : اجرای جشنواره های فرهنگی باهدف معرفی این جاذبه ها در قالب برپایی نمایشگاه در کنار این جشنواره ها ضروی است.

وی افزود : جشنواره های نوروزی در طول ایام نوروز در نقاط مختلف شهر وروستا با هدف ایجاد نشاط اجتماعی ، وحدت و ترویج برنامه های فرهنگی با رویکرد محلی برگزار می شود.

ارشدی اظهار داشت : جشن های نوروزی در مناطق مختلف کامیاران با برنامه های متنوعی در طول سالیان متمادی برگزار شده و در جهت ایجاد هماهنگی ونشاط بیشتر لازم است مسئولان نیز در کنار مردم حضوری فعال داشته باشند.

جمال ارشدی در ادامه خاطرنشان کرد : تنوع محصولات فرهنگی ، صنایع دستی و کشاورزی شهرستان لزوم برپایی نمایشگاه در کنار این جشنواره ها را ایجاب و انتظار می رود ادارات مسئول در این زمینه نیز اقدام نمایند.

سرپرست فرمانداری شهرستان کامیاران در خاتمه با اشاره به اهمیت نقش مردم در اجرای برنامه های فرهنگی و اجتماعی ، امنیت پایدار و توسعه آنها خواستار واگذاری امور اجرایی این جشنواره ها به خود مردم ، انجمن ها وفعالان مدنی و در کنار آن مدیریت آن توسط ارشاد اسلامی ، میراث فرهنگی ودیگر ادارات شد.

در ادامه این جلسه بخشداران مرکزی وموچش از آمادگی لازم برای همکاری با مردم در اجرای چنین برنامه هایی خبر داده و اعلام نمودند در راستای ایجاد شور ونشاط در جامعه از تمام ظرفیت های محلی استفاده خواهند کرد.

بازدید [ 881 ]
برچسب ها