اخبار بخشداری ها

کامیاران

تیم فوتسال شورای شهر موچش قهرمان جام دهه فجر منطقه موچش شد

به مناسبت دهه مبارک فجر وسی ونهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران مسابقات فوتسال جام دهه فجر با حضور 13 تیم در منطقه موچش برگزار شد.
تیم فوتسال شورای شهر موچش قهرمان جام دهه فجر منطقه موچش شد

در این دوره از مسابقات 3 تیم از گردمیران بخش بلبان آباد دهگلان به عنوان میهمان و 10تیم از شهر وروستاهای موچش به عنوان میزبان حضور داشتند.

این مسابقات از روز 22 بهمن همزمان با سالگرد پیروزی انقلاب آغاز وبه مدت 10 روز ادامه داشت که در طول این مدت تیم های حاضر در 3 گروه با انجام 33 بازی به صورت دوره ای با هم به رقابت پرداختند.

 و در پایان این مسابقات تیم فوتسال اتومبیل ماد عباسی گردمیران وتیم شورای شهر موچش به فینال راه یافتند.

عصر دیروزچهارشنبه 2 اسفند ماه  ودر اختتامیه این بازیها و در فینال تیم شورای شهر موچش به مصاف تیم اتومبیل مادعباسی گردمیران رفت که در پایان این بازی تیم موچشی در یک بازی پایاپای موفق شد با نتیجه 5 بر 4 حریف خود را از پیش رو بردارد و جام قهرمانی را دریافت کند.

گفتنی است در پایان این دوره از مسابقات انور محمدی از تیم اتومبیل ماد عباسی گردمیران به عنوان بهترین بازیکن ، امید ساعدپناه از تیم بسیج موچش به عنوان بازیکن اخلاق و پوریا ساعد موچشی از تیم شورای شهر موچش به عنوان تکنیکی ترین بازیکن معرفی شدند.

در فینال این مسابقات هیئت فوتبال استان ، هیئت فوتبال موچش ، بخشدار و مسئولان محلی حاضر وتیم داوری از استان کار قضاوت را به عهده داشت.

 در خاتمه این مسابقه به تیم نونهالان امید موچش که موفق به کسب عنوان قهرمانی دربانه شده بودند هدایایی تعلق گرفت و جوایز تیم های برتر نیز اهداء گردید.

5456

بازدید [ 1823 ]
برچسب ها