اخبار

کامیاران

تکریم ومعارفه فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کامیاران

در مراسمی با حضوردکتر جمال ارشدی سرپرست فرمانداری کامیاران، سرهنگ جعفرآژنگ جانشین فرمانده انتظامی کردستان ، اعضای شورای تامین ، ائمه جمعه ومسئولان شهرستان فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان کامیاران معرفی شد.
تکریم ومعارفه فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کامیاران

سرهنگ جعفر آژنگ در این مراسم که صبح روز شنبه 12 اسفند ماه در محل سالن سینما سپاه شهرستان برگزار شد ، گفت : نیروی انتظامی  تمام توان خود را برای برقراری امنیت به عنوان خواسته مهم مردم کردستان بکار می گیرد.

وی افزود : تلاش شبانه روزی نیروی انتظامی در کردستان خوشبختانه باعث رضایت مندی مردم است.

سرهنگ آژنگ تصریح کرد : یکی از برکات خداوند، وجود امنیت در کشور است و نیروی انتظامی با بهره گیری از فرامین مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به منظور تامین امنیت شهروندان از تمام توان خود بهره خواهد برد و در این مسیر قطعا رضایت خداوند ومردم مد نظر خواهد بود.

جانشین فرمانده انتظامی کردستان در خاتمه سخنان خود با تقدیر از زحمات سرهنگ شا احمد ساکی  فرمانده قبلی نیروی انتظامی برای سرهنگ صیدعلی صفری فرمانده جدید نیروی انتظامی کامیاران به عنوان فردی آگاه ، با تجربه وبا دانش و مردمدار در این سمت آرزوی موفقیت کرد.

در ادامه این مراسم از زحمات سرهنگ شااحمد ساکی تقدیر و سرهنگ صید علی صفری به عنوان فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان کامیاران معرفی شد.

معارفه فرمانده جدید نیروی انتظامی

بازدید [ 3549 ]
برچسب ها