اخبار

کامیاران

توسعه وبهسازی راههای شهری وروستایی از نیازهای اساسی شهرستان کامیاران است

معاون فرماندار کامیاران در جلسه شورای اداری شهرستان کامیاران که با حضور معاون امور عمرانی استانداری برگزار شد ، گفت : توسعه وبهسازی راههای شهری وروستایی از نیازهای اساسی شهرستان کامیاران است.
توسعه وبهسازی راههای شهری وروستایی از نیازهای اساسی شهرستان کامیاران است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران جلسه شورای اداری این شهرستان روز چهارشنبه 8 فروردین ماه 97 با حضور مهندس قادری معاون امور عمرانی استانداری ، اسدی ومرادی مدیران کل شهری وروستایی ، فرهادی معاون فرماندار ودیگر مسئولان شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

عطاء اله فرهادی در این جلسه با تبریک سال نو و آرزوی موفقیت برای همگان در این سال جدید به نامگذاری سال 97 از سوی مقام معظم رهبری به نام سال حمایت از کالای ایرانی اشاره کرد وگفت : محور قرار دادن این شعار و اجرا وپیاده سازی آن در عمل توسط ادارات ضروری است.

وی ضمن تاکید لازم مبنی بر حمایت از تولید ات داخلی افزود : با تلاش ، کوشش و برنامه ریزی در این راستا می توان نسبت به بهبود وضعیت اشتغال و اقتصاد ورونق تولید امیدوار بود.

فرهادی در بخش دیگری از سخنان خود به اقدامات صورت گرفته در راستای فراهم کردن شرایط مطلوب برای پذیریش و اسکان مهمانان نوروزی اشاره و در گزارشی اعلام کرد : با توجه به نشست های متعدد ستاد اجرایی خدمات سفر تعداد 10باب مدرسه با شرایط مناسب وظرفیت 300 نفر ، سالن های ورزشی و 19 خانه مسافر در روستای تاریخی پالنگان که زیر نظر میراث فرهنگی اداره می شود برای اقامت مهمانان در نظر گرفته شد.

وی خاطر نشان کرد : به منظور رفاه ، آسایش وامنیت مسافران نوروزی  تلاش های موثری توسط شورای تامین ، نیروی انتظامی ، شهرداری ، هلال احمر ، شبکه بهداشت ، شهرداری ، میراث فرهنگی ، ورزش وجوانان ، آموزش وپرورش ودیگر ادارات صورت گرفته که جای تقدیر دارد.

معاون فرماندار کامیاران در ادامه سخنان خود با برشمردن  بخشی از نیازها واولویت های شهرستان در زمینه های عمران وآبادانی خواستار مساعدت معاون محترم عمرانی در این زمینه شد.

فرهادی گفت : توسعه وبهسازی راههای شهری وروستایی ، احداث کمربندی کامیاران با توجه به تردد حدود 24000 وسیله نقلیه در مسیر کامیاران ، توجه به مسیر  وراه گردشگری دو بانده کردن آن تا توبره ریز از نیازها و اولویت های این شهرستان است.

عطاء اله فرهادی ضمن معرفی کاوه کریمی در جلسه شورای اداری به سایر مدیران به عنوان شهردار کامیاران و آرزوی موفقیت برای وی بخشی از فعالیتهای عمرانی را منوط به سطح شهر عنوان واظهار امیدواری کرد با حمایت و همراهی حوزه عمرانی استانداری و تلاش وبر نامه ریزی شهردار جدید بتوان امکانات مناسب ومورد نیاز شهروندان را فراهم نمود.

معاون فرماندار کامیاران گفت : اجرای پروژه های عمران شهری ونظارت جدی بر این طرح ها ، رسیدگی به وضعیت خیابان ها ، معابر وکوچه ها ، تکمیل غسالخانه ، تملک زمین برای آرامستان ، تکمیل سالن چند منظوره ستاد بحران ، تکمیل پل روبروی ترمینال و جلوگیری از واگذاری زمین اطراف ساختمان هلال احمر به منظور بهره برداری از آن در شرایط بحران و ... اقداماتی است  که انتظار می رود شهرداری با مساعدت حوزه عمران استانداری وهمکاری دیگر دستگاهها نسبت به اجرای آنها اهتمام نماید.

عطاء اله فرهادی در خاتمه اظهار امیدواری در سال 97 با ارائه خدمات شایسته ومناسب به شهروندان و با بهره مندی از تمام ظرفیت ها موجب رضایت مندی و توسعه بیشتر فراهم گردد.

بازدید [ 779 ]
برچسب ها