اخبار

توسعه همه جانبه در گرو راه اندازی گفتمان توسعه است

سرپرست فرمانداری کامیاران در جلسه شورای اداری این شهرستان لازمه توسعه اجتماعلی ، اقتصادی وفرهنگی را ایجاد فضای گفتمان توسعه دانست .
توسعه همه جانبه در گرو راه اندازی گفتمان توسعه است

جمال ارشدی سرپرست فرمانداری کامیاران در جلسه شورای اداری شهرستان  گفت : برای توسعه اقتصادی ، اجتماعی وفرهنگی بایستی فضای گفتمان توسعه ایجاد و تمامی مسئولان ومدیران در این مسیر حرکت نمایند.

وی بر لزوم ارئه خدمات مناسب و اعتمادسازی بین مردم و مسئولان تاکید کرد و افزود : شهرستان کامیاران نیازمند توسعه در تمامی بخش ها است و تحقق این امر مستلزم همدلی ، همکاری و حرکت جهادی و همراهی مردم است.

ارشدی تصریح کرد : برنامه ریزی ها باید به گونه ای باشد تا نقش مردم پررنگ ، منافع عمومی تامین ، سرمایه گذاری تسهیل ، فضای شهری مناسب ورضایت مندی مردم فراهم شود.

سرپرست فرمانداری کامیاران خاطرنشان کرد توسعه زمانی محقق خواهد شد که برنامه ها تدوین ، شرایط اجتماعی ، فرهنگی وزیست محیطی اصلاح ، فضای مناسب مهیا ، نگرش وتفکرها توسعه نگر و حمایت و تعامل کافی از سرمایه گذاران، بخش های خصوصی، انجمن ها و سازمان های مردم نهاد به عمل آید.

جمال ارشدی در ادامه خواستارتقویت جایگاه بانوان و استفاده از افراد توانمند در بدنه مدیریتی شهرستان شد واظهار کرد : در راستای ایجاد امنیت وتوسعه پایدار حضور تمام افراد بدون توجه به جنسیت و با ملاک توانایی ضروری است.

سرپرست فرمانداری کامیاران در خاتمه از تشکیل شورای روابط عمومی ادارات  خبر داد و گفت : درهر ماه دو دستگاه عملکرد خود را از طریق این شورا به مردم گزارش نمایند.

بازدید [ 185 ]
برچسب ها