اخبار

کامیاران

تقویت مدیریت شهری در حل معضل ترافیک موثر است

دکتر مسعود الماسی در جلسه شورای ترافیک این شهرستان با اشاره به اینکه بسیاری از مشکلات را میتوان بدون اعتبار مالی برطرف نمود گفت: تقویت مدیریت شهری، همکاری و اعضای شورای ترافیک و عدم بی تفاوتی در حل این معضل موثر است.
تقویت مدیریت شهری در حل معضل ترافیک موثر است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران ظهر  روز سه شنبه اول آبان ماه جلسه شورای ترافیک شهرستان با ریاست فرماندار شهرستان کامیاران و با حضور سایر اعضا برگزار شد .

دکتر مسعود الماسی در  این جلسه به برخی از مشکلات ترافیکی ،دلایل و علت های آن اشاره کرد و گفت: ظرفیت های خوبی در سطح شهر وجود دارد که بدون هزینه و با احساس مسئولیت و با بهره گیری از الگو های فرهنگی درجهت حل مشکلات این چنین میتوان اقدام کرد.

وی افزود : تقویت مدیریت شهری ، همکاری اعضای شورا و عدم بی تفاوتی در حل معضلات ترافیکی بی تاثیر نیست.

دکتر الماسی خاطر نشان کرد طرح های لازم به همین منظورو در جهت حل مشکلات ترافیکی در نظر گرفته شده است که در صدد هستیم با اجرای آن امور شهری را تسهیل نماییم.

فرماندار شهرستان کامیاران در خاتمه ضمن تاکید لارم مبنی برداشتن انگیزه کافی جهت پیشگیری و و برخورد با اتفاقات ساده اظهار ا میدواری کرد : در حوزه ی فرهنگی نیز به گونه ای عمل شود که که با اصلاح روش های نا کارآمد امید را به جامعه تزریق نماییم .

بازدید [ 450 ]
برچسب ها