اخبار

کامیاران

تقدیر وتشکر سرپرست فرمانداری کامیاران از حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن96

دکتر جمال ارشدی سرپرست فرمانداری کامیاران با صدور پیامی از حضور باشکوه مردم شهرستان کامیاران در راهپیمایی باشکوه ودشمن شکن مردم فهیم کامیاران تقدیر وتشکر کرد.
تقدیر وتشکر سرپرست فرمانداری کامیاران از حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن96

به گزارش روابط عمومی فرمانداری متن پیام نماینده عالی دولت در شهرستان خطاب به مردم کامیاران به این شرح است :

 

بسم الله الرحمن الرحیم

مردم متدین و با بصیریت شهرستان کامیاران

درود بر شما مردم هوشیار و فرهیخته که با حضور چشمگیر خود در این روز مبارک که پایان استبداد سیاه و آغاز شکوفایی نهضت بیدارگر امام خمینی(ره) است بار دیگر برای این شهرستان حماسه ای جاودان خلق نمودید و تصویری جذاب و شورانگیز در برابر دیدگان جهانیان آفریدید .حضور شما در شرایط کنونی، بیانگر عزم راسختان در پشتیبانی از نظام، انقلاب و رهبری در هر شرایط و وضعیتی است و در راهپیمایی 22 بهمن 96 نشان دادید که قدردان دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی هستید.

شما مردم کامیاران همواره با حضور در صحنه، مردمي بودن و جمهوريت نظام را با تکيه بر مضامين عاليه دين مبين اسلام به اثبات رسانده‌اید و راهپیمایی عظیم و حماسی22 بهمن نمودی از این حضور بود ، این حماسه آفرینی که نشان از عمق درک مردم کامیاران دارد شایسته بالاترین تقدیرهاست .

اینجانب این عید بزرگ پیروزی انقلاب اسلامی و حضور پر شور و همیشه در صحنه مردم کامیاران در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن را همگام با سراسر کشور گرامی می دارم و از همه اقشار جامعه و گروه های مختلف که اتحاد و همدلی شهرستان را تصویر گر شدند مراتب تقدیر و تشکر دارم.

بدیهی است دولت دوازدهم در سایه منویات مقام معظم رهبری با تدبیر و مشی اعتدالی، با تمام توان خود در جهت حل مشکلات و نقش آفرینی بیشتر مردم در جامعه تلاش خواهد کرد و  فرجام این پیروزی نیز ماندگار و در کتاب قطور انقلاب اسلامی به ثبت جهانی خواهد رسید.

 

جمال ارشدی

سرپرست فرمانداری شهرستان کامیاران

بازدید [ 873 ]
برچسب ها