اخبار

دکتر مسعود الماسی خبر داد :

تصویب نامگذاری 290 معبر و مکان به نام شهداء شهرستان کامیاران

فرماندار کامیاران در جلسه شورای نامگذاری معابر این شهرستان با اشاره به اینکه نامگذاری معابر باعث تسهیل امور شهروندان ، مدیریت بهترشهر و هویت بخشی فضا ها می شود ، از تصویب نامگذاری 290 معبر و مکان به نام شهداء شهرستان کامیاران خبر داد.
تصویب نامگذاری 290 معبر و مکان به نام شهداء شهرستان کامیاران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران دکتر مسعود الماسی ضمن تاکید لازم مبنی بر اینکه نامگذاری ها  بایستی دارای ارزش و احترام ومتناسب با جایگاه ، آداب و رسوم و نظرات شهروندان باشد ، گفت : تاکنون 124 معبر و مکان به نام مقدس شهداء شهرستان کامیاران نامگذاری شده و با تصویب شورای نامگذاری 290 معبر و مکان دیگر به نام شهدای گرانقدر شهرستان نامگذاری خواهد شد.

وی افزود : این اسامی با معرفی بنیاد شهید وامور ایثارگران انتخاب و شهرداری با هماهنگی لازم نصب به انجام سایر امورات اقدام خواهد کرد.

فرماندار شهرستان کامیاران تصریح کرد : نامگذاری معابر باعث تسهیل امور شهروندان ، مدیریت بهتر شهر و هویت بخشی به مکان ها و خیابانهای شهری شده ودر واقع حکم شناسنامه یک شهر توصیف می شود که از نظر کارشناسان مسائل شهری بسیار حائز اهمیت است.

دکتر مسعود الماسی تاکید کرد : نامگذاری معابر ،اماکن و یا میادین باید به گونه ای انتخاب شود که مبنای ریشه ای داشته باشد و نمود و هویت مردم آن جامعه باشد تا پیوند با نسل های آینده برقرار شود.

فرماندار شهرستان کامیاران گفت : در راستای ارزش گذاری برای محیط زیست ، میدان شهرک دادگستری کامیاران به نام " ژینگه " نامگذاری شده است.

بازدید [ 476 ]
برچسب ها