اخبار

تشکیل کارگروه بررسی مشکلات مجتمع در حال احداث ایمان طیور بخش موچش

سرپرست فرمانداری کامیاران طی بازدید از مجتمع تولیدی در حال احداث ایمان طیور ونشست با مسئولان این پروژه خصوصی وبررسی مسائل ومشکلات از تشکیل کارگروهی به منظور پیگیری وحل مشکلات این پروژه خبر داد.
تشکیل کارگروه بررسی مشکلات مجتمع در حال احداث ایمان طیور بخش موچش

به گزارش روابط عمومی فرمانداری روز سه شنبه 17 مرداد ماه سرپرست فرمانداری کامیاران ومدیر جهاد کشاورزی از مجتمع در حال احداث ایمان طیور واقع در بخش موچش بازدید و در جلسه ای با حضور سرمایه گذاران و مدیر عامل این مجتمع مسائل ومشکلات را بررسی کردند.

جمال ارشدی نقش بخش خصوصی را در تحقق شعار اقتصاد مقاومتی ، تولید واشتغال حائز اهمیت دانست و گفت : بخش خصوصی جایگاه مهمی در توسعه اقتصادی دارد.

وی با استقبال از سرمایه گذاری بخش خصوصی ،  افزود : دولت تمام تلاش خود را برای تسهیل در سرمایه گذاری و رونق تولید وایجاد اشتغال به کار خواهد گرفت ودر این زمینه انتظار می رود ادارات ذی ربط نسبت به ایجاد زیرساخت های مناسب و مطلوب سرمایه گذاری فراهم نمایند.

ارشدی ضمن بررسی مسائل ومشکلات این مجتمع در حال احداث در نشست با مسئولان آن تصریح کرد : کارگروهی به منظور پیگیری موانع پیش روی پروژه تشکیل و مسائل را تا حصول نتیجه در سطح شهرستان واستان بررسی خواهد کرد.

سرپرست فرمانداری کامیاران در خاتمه بر لزوم هماهنگی وهمکاری دستگاههای ذی ربط در نشست های این کارگروه و اعلام نتیجه تا دو هفته آینده تاکید کرد.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان در ابتدا با توضیحاتی اعلام کرد : مجتمع ایمان طیور در زمینی به مساحت 105 هکتار با سرمایه گذاری بخش خصوصی وتسهیلات مصوب کارگروه بخش کشاورزی احداث و زمینه اشتغال مستقیم 200 نفر را فراهم خواهد کرد.

بهرام کوشکی افزود : این مجتمع به صورت زنجیره ای و شامل واحدهای تولیدی مرغ اجداد ، مرغ مادر ، مرغ گوشتی ، مرغ تخم گذار و جوجه کشی با ظرفیت های مختلف که تامین کننده نیازهای شهرستان واستان باشد ، خواهد بود.

بازدید [ 159 ]
برچسب ها